Mobil

Galaxy S10 için Yeni Güncelleme Yayınlandı

Galaxy S10 akıllı telefonlarına Note 10 özelliklerini kazandıran yeni bir güncelleme yayınlandı.

Samsung, amiral gemisi akıllı telefon modeli olan Galaxy S10 akıllı telefonları için belli aralıklarla güncellemeler sunmaya devam ediyor. Markanın son amiral gemisi akıllı telefon modelleri için sunduğu güncellemeler, genelde telefonların eksiğini gidermeye yönelik oluyor.

Yayınlanan yeni güncelleme de yine bu şekilde sunulan güncellemelerden biri olarak karşımıza çıktı. Yeni güncellemeyle beraber yine bazı Note 10 özelliklerinin Galaxy S10 akıllı telefonlarına getirildiği görülüyor. Yayınlanan yeni güncellemenin detaylarından söz edelim.

Galaxy S10 Güncellemesi Geldi

Yeni güncelleme sonrasında AR Doodle fonksiyonu ile eğlenceli çizimlerin yapılmasını sağlayan yeni mod Galaxy S10 akıllı telefonlarına ekleniyor. S-Pen gerektirmeden akıllı telefonlarda kolayca çizim yapabiliyorsunuz.

Bunun dışında yeni güncelleme DeX sistemini de değiştiriyor. Güncellemenin sonrasında standart olarak çekilmiş videoların dinamik videolara dönüştürülmesi sağlanıyor.

Galaxy S10

Bir diğer yenilikten devam edelim. Güncelleme sonrasında galeri kısmında da değişiklikler öne çıkıyor. Güncellemenin hemen sonrasında kullanıcıların istedikleri herhangi bir anahtar kelimeyi kullanarak fotoğrafları arasında hızlı  bir şekilde arama yapmasına izin veriliyor.

Yeni güncellemenin WİFİ işlevlerine yenilikler eklediği ve akıllı multimedya özelliklerini de öne çıkardığını görüyoruz. Ardı ardına yayınlanan yeni sürümlerle beraber Galaxy S10 daha işlevsel bir hal aldı orası kesin.

Bu arada yeni sürümün tüm kullanıcılar için yayınlandığını da belirtelim. Fakat tüm cihazların güncelleme alması biraz zaman alacak. Güncellemeler kademeli olarak dağıtılacak.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı