Mobil

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 Güncellemesi Geliyor

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 akıllı telefonları için Android 10 beta yayınlandı.

Samsung’un yeni akıllı telefonları için geliştirdiği yeni arayüz sürümü One UI 2.0 için dağıtım çalışmaları başlıyor. Yeni akıllı telefonlar için yavaş yavaş sunulmaya başlayan güncellemeler, bir yandan da desteklenen eski modeller için sunulmaya başlandı. Son olarak Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 modelinin Android 10 güncellemeleri için adım atıldı.

One UI 2.0 arayüzünü getirecek olan Android 10 işletim sistemi güncellemesi için Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 akıllı telefonlarında da ilk adım atılmış oldu.

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 Beta Güncellemesi Aldı

Her iki akıllı telefon modeli için de yeni beta sürümlerinin beta sürümlerinin yayınlandığı açıklandı. Hem Note 9 modeli için hem de Galaxy S9 modeli için de beta güncellemeleri sunuldu.

Her iki akıllı telefon modelinde de Android 10 için ilk beta sürümü güncellemesi gündeme gelmiş oldu. Android 10 beta ile bu sürümler için One UI 2.0 beta sürümü de sunulmuş oldu.

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9

Güncellemelerin beta sürümlerinin ilk olarak Güney Kore’de sunulduğunu açıklandı. Güney Kore’de yapılacak olan denemelerin hemen sonrasında yeni sürümlerin diğer ülkeler için de yayınlanması bekleniyor. Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 serisi için beta sürecinin ne zaman son bulacağı konusunda ise herhangi bir bilgi yok. Bunun için bir süre daha beklemek gerekecek.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı