Mobil

Galaxy Note 9 için Yeni Güncelleme Geldi

Galaxy Note 9 için güvenlik odaklı yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte yeni güncellemenin detayları.

Samsung’un en güncel amiral gemisi modelleri için güncellemeleri devam ediyor. Galaxy S serisine gelen güncellemelerden sonra bu kez Galaxy Note modelleri için güncellemelerin yayınlanmaya başladığını gördük. İlk olarak Galaxy Note 8 akıllı telefonları için yeni bir güncelleme yayınlanmıştı. Şimdi ise Galaxy Note 9 modelleri için yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı.

Galaxy Note 9 Güncellemesi Neler Sunuyor?

Yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli için yayınlanan güncellemenin ilk odak noktası güvenlik. Galaxy Note 8 ve Galaxy S modelleri için yayınlanan Nisan ayı güvenlik yamaları yeni modele de eklenmiş oldu.

Güvenlik odaklı yayınlanan güncelleme, Nisan ayı güvenlik yamalarını getiriyor. Nisan ayı güvenlik yamaları içinde önemli düzenlemelerde var. Detayları açıklanmış değil ancak bu sürümle beraber birçok önemli güvenlik açığının kapatıldığı da belirtiliyor. Kapatılan güvenlik açıkları konusunda detaylar yine güvenlik nedeniyle açıklanmış değil.

Galaxy Note 9

Güvenlik yamalarının dışında N960FXXS2CSD2 sürüm numarasıyla yayınlanan güncellemenin genel performans düzenlemeleri getirdiği de görülüyor. Güncellemenin genel performans iyileştirmeleri ve güvenlik yamaları dışında herhangi bir yenilik getirip getirmeyeceği kesin değil. Öyle ki şu an için detaylı güncelleme notları yayınlanmadı.

Güncellemenin dağıtımı da tamamlanmadığı için yeni özelliklerin kesin olarak gelip gelmediği bilinmiyor. Güncelleme öncelikle Romanya, Slovakya ve Bulgaristan’da yayınlandı. Güncellemenin dağıtımının devam edeceği ve kısa süre sonra tüm bölgeler için güncellemelerin yayınlanacağını da ekleyelim.

Muhtemelen tüm bölgeler için güncellemenin yayınlanmasının ardından yenilikler konusunda çok daha fazla detay ortaya çıkacak. N960FXXS2CSD2 sürüm numaralı güncelleme için yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe aktaracağız. Güncelleme ülkemiz için yayınlandığı zaman, bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı