Mobil

Galaxy Note 9 Android 10 Güncellemesi Aldı

Galaxy Note 9 için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Samsung’un amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy Note 9 için güncelleme dönemi başladı. Kısa süre önce söz konusu akıllı telefonlar için Android 10 güncellemelerinin beta olarak yayınlandığı duyurulmuştu.

Beta sürüm olarak yayınlanan güncellemenin hemen sonrasında şimdi ise yeni güncellemenin final sürümünün yayınlandığı açıklandı. Final sürümünün yayınlanmaya başlamasının ardından güncelleme konusunda da detaylar belli oldu. Buna göre yeni seri akıllı telefonların final güncellemeleri için 100 MB boyutunda bir güncelleme yapmak yeterli olacak.

Galaxy Note 9 Güncellemeleri Geliyor

Samsung’un geçen senenin amiral gemisi akıllı telefonu için beta güncellemelerine kayıt olduysanız sadece 100 MB boyutunda bir dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır. Eğer beta güncellemesine kayıt olmamışsanız bu durumda ise 1-2 GB gibi bir dosya boyutunda sahip olan güncellemeleri yüklemeniz gerekiyor.

Galaxy Note 9

Final sürümünün tüm kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacak. Aralık ayı güvenlik yamalarının da bulunduğu güncellemenin ülkemizin de dahil olduğu tüm ülkeler için yayınlanması ise 2020 yılının ilk çeyreğini bulacak.

Güncellemenin ilk aylar içerisinde yayınlanması bekleniyor. Tüm Android 10 özelliklerinin dışında yeni sürümün yeni arayüzle beraber geleceğini de ekleyelim. Bu şekilde Galaxy Note 9 çok daha kullanışlı olacak.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı