Haberler
Trend

Galaxy Note 10 Serisinin Fiyat Bilgileri Ortaya Çıktı

Samsung'un Galaxy Note 10 modeli için belirlediği iddia edilen fiyat, bu modeli merakla bekleyen kullanıcılar için hayal kırıklığı oluşturabilir.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy Note serisine gelecek yeni modeli ile ilgili donanımsal ve tasarım olarak birçok bilgi daha önce sızdırılmıştı. Bu kez Galaxy Note 10 modelinin fiyatının gün yüzüne çıktığı iddia edildi. Eğer gündeme düşen fiyat bilgileri doğrulanırsa, bu modeli bekleyen kullanıcıların büyük çoğunluğunun alternatif modellere yönelmesi muhtemel olarak görülüyor.

Daha önce Galaxy Note 10 modelinin iki farklı seçenekle satışa sunulacağı sızdırılmıştı. Galaxy Note 10 serisinin yanı sıra firmanın ilk kez bu aileye Note 10 Pro adlı yeni bir üye kazandırmayı planladığı öne sürülmüş ve hatta bu modellerin 10 Ağustos’ta düzenlenecek Samsung etkinliğinde duyurulacağı iddia edilmişti.

Galaxy Note 10 Ailesinin Beklenen Fiyat Değerleri

Samsung’un Galaxy Note serileri için en yüksek donanım özelliklerini kullandığını hali hazırda biliyoruz. Eğer iddia edildiği gibi Note 10 Pro modeli de duyurulursa bu modelde nasıl değişikliklerin kullanıcılara sunulacağı merak konusu olsa tabu iki modele ait fiyat bilgileri de ortaya çıktı.

Galaxy Note 10 modeli için Güney Kore’li firmanın 1100 dolar gibi bir fiyat belirlediği iddia edilirken ilk kez pazara girecek olan Note 10 Pro modelinin ise yurt dışında 1300 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı belirtildi.

Aynı zamanda Galaxy Note 10 ailesinin 5G destekli seçeneklerinin de piyasaya sürüleceği ve bu versiyonun ise 1800 dolar seviyelerinde satışa çıkacağı öne sürüldü.

Yurt dışı fiyatları baz alındığında ülkemiz koşullarında bu modellerin hangi rakamlarda kullanıcılarla buluşacağı merak konusu. Galaxy Note 10 ailesi ile ilgili sızdırılan fiyat bilgileri doğrulanırsa bu modellerin global olarak kaç adet satılacağı da merakla takip edilecek.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı