Mobil

Galaxy Note 10 Pro Bataryası için Yeni İddialar

Galaxy Note 10 Pro modelinin batarya kapasitesi belli oldu. İşte detaylarla Galaxy Note 10 Pro.

Samsung’un iki amiral gemisi serisinden biri olan Note serisi için yakın zamanda bir güncelleme gelecek. Serinin yeni akıllı telefonları Galaxy Note 10 adıyla satışa çıkacak. Şu an için gelen bilgilere göre bu kez sadece tek bir model sunulmayacak. Ana modelin yanında bir de Pro modeli göreceğiz.

Ayrıca bu iki akıllı telefonun bir de 5G versiyonları olacak. Hem 5G versiyonları hem de ana modellerle beraber 4 yeni telefon göreceğiz. İşte bunların içerisinde en çok dikkat çekmesini beklediğimiz Galaxy Note 10 Pro modelinin detayları da belli olmaya başladı. Son olarak yeni akıllı telefonların batarya kapasitesine ilişkin bazı bilgiler paylaşıldı.

Galaxy Note 10 Pro Batarya Boyutu

Paylaşılan yeni görsel, söz konusu akıllı telefonların bataryalarının ortaya çıkmasını sağladı. Dikdörtgen şeklinde kullanıldığı görülen bataryanın, EB-BN975ABU kod numarasıyla yayınlandığı ve bataryanın 4500 mAh kapasiteye sahip olduğu görülüyor. Bu kapasite değerinin genel boyutla karşılaştırıldığı zaman oldukça mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Note 9 modelinde yer alan bataryalara göre 500 mAh daha büyük bir kapasite sunacağınız gördüğümüz seride ekran boyutu da 6.75 inç olacak. Böyle değerlendirildiği zaman batarya kapasitesinin yeterli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Galaxy Note 10 Pro

Galaxy Note 10 Pro akıllı telefonlarının ekran boyutu ve batarya kapasitesinin ortaya çıkmış olması, bir detayın daha netlik kazanmasını sağladı. Tüm bu bilgiler değerlendirildiği zaman yeni akıllı telefonların ana modeller Pro modeli arasında boyut farkı olacağı görülüyor.

Daha önce paylaşılan bilgilerde telefonun ekran boyutunun 6.28 inç olacağından söz edilmişti. Ana model içerisinde sunulacak olan bataryanın da 4000 mAh değerinde olması bekleniyordu.

Şimdi ise Pro modelin 6.75 inç ekrana sahip olacağı ve batarya kapasitesinin de buna bağlı olarak artış göstereceği görülüyor. Her iki cihaz için de detayların yavaş yavaş netlik kazanmaya başladığını da ekleyelim. Sadece bu bilgiler bile Galaxy Note 10 Pro modelinin iddialı bir telefon olarak geleceğinin en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı