Haberler

Galaxy Note 10 için Yanlışlıkla Android 10 Yayınlandı

Galaxy Note 10 akıllı telefonu için yanlışlıkla güncelleme yayınlandı.

Android 10 işletim sistemi güncellemeleri hakkında hızlı bir çalışma yapan Samsung, geçtiğimiz günlerde güncellemeler için takvimini açıklamıştı. 2020 yılında başlayacak olan güncellemeler merakla beklenirken, beklenmedik bir gelişme yaşandı. Bir kullanıcının Reddit üzerinden paylaştığı görsellere göre Note 10 akıllı telefonu Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Tek bir akıllı telefon için güncellemenin yayınlanmış olması, bu konuda bir yanlışlığa imza atıldığını gösteriyor. Kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni seri akıllı telefonların Android 10 özelliklerini de kullanması söz konusu.

Note 10 Gerçekten Güncelleme Almadı

Olayın detayı da kısa süre içerisinde anlaşıldı. Sadece Kanada’da bir kullanıcıya güncellemenin sunulduğu ortaya çıktı. Güncellemenin bilinçli olarak yayınlanmadığı ve bir hata neticesinde sunulduğunu da ekleyelim.

Galaxy Note 10

Yanlışlıkla yayınlandığı söylenen güncellemenin diğer kullanıcılara ulaşması ise söz konusu olmadı. Zaten Samsung tarafından sunulan takvime bakacak olursak Galaxy Note 10 akıllı telefonları için güncelleme 2020 yılında yayınlanacak.

Güncellemenin dağıtımı Ocak ayında başlayacak. Ocak ayında güncellemenin sadece dağıtımı başlayacak. Güncellemenin tüm kullanıcılara ulaşması ise biraz daha zaman alacaktır.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı