Mobil
Trend

Galaxy Note 10 için İki Farklı Model Sürprizi

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının iki farklı versiyon ile satışa çıkacağı açıklandı. Yeni telefonların özellikleri neler olacak? Versiyon farkıyla neler sunulacak?

Galaxy Note 10 akıllı telefonları, şu an için Samsung’un yeni gündem maddesi gibi duruyor. Söz konusu akıllı telefonlar, bir başka amiral gemisi serisi olmasının yanında Samsung’un en çok önem verilen akıllı telefonlarından da birisi olarak biliniyor.

Hal böyle olunca Note serisinin devamı niteliğinde olacak olan Galaxy Note 10 akıllı telefonlarını daha çok merak etmeye başladık. Yeni modelin nasıl özellikleri olacağı konusunda ise belli aralıklarla bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların iki farklı model şeklinde piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.

Galaxy Note 10 İki Farklı Versiyon ile Gelecek

Yeni akıllı telefonların, serinin diğer modelleri gibi tek seçenek olarak gelmeyeceğinden söz ediliyor. Bunun yerine iki farklı versiyon görmek mümkün olacak. İki versiyonun biri ana model olacak bir diğeri ise Plus serisi ya da “e” serisi akıllı telefonlar olacak.

Burada çok önemli bir ayrım söz konusu. Eğer telefonlar Plus model olarak gelecek olursa, ana modelden biraz daha iyi bir seri sunulmuş demek olacak. Fakat Plus modelden farklı olarak Galaxy Note 10e serisi gelecek olursa, bu kez ana modelden daha düşük özelliklere sahip bir akıllı telefon göreceğiz.

Uygun fiyatlı ve ana modele göre daha düşük bir sistem ile geleceğini söyleyebileceğimiz 10e modelinin nasıl farklar içerebileceği konusunda ise en ufak bir bilgi yok.

Galaxy Note 10

Öyle ki bu seri amiral gemisi akıllı telefon serilerinden ve haliyle sistem özelliklerinin çok fazla düşürülmesi mümkün değil gibi gözüküyor. Muhtemelen 10e modeli de gelse bu yönde bir düzenleme yapıldığını görmek mümkün olacak.

İşin diğer tarafı düşünülecek olursa, Plus akıllı telefonlarının da ne kadar daha iyi seriler olacağını bilmek zor. Muhtemelen ana modelde kullanılan işlemciler için bir değişiklik olmayacak. Plus modeli gelirse, ekran boyutu ve kamera özellikleri için değişiklikler yapılacağını düşünüyoruz. İkinci versiyon için daha fazla bilgi ortaya çıktığı zaman sitemizde paylaşacağız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı