Mobil
Trend

Galaxy Note 10 Hızlı Şarj Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 hızlı şarj desteği konusunda detaylar ortaya çıktı. Galaxy Note 10 hızlı şarj değeri ne kadar olacak? Paylaşılan bilgilerde dikkat çeken noktalar neler?

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerine denk gelen Galaxy Note serisi için süreç hızlanmaya başladı. Çok kısa bir süre sonra yeni akıllı telefonlar Galaxy Note 10 modellerinin tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 10 modelinin tanıtımına kısa bir süre kalması, bu modeller için yeni detaylarında paylaşılmasını sağladı.

Son olarak telefonların hızlı şarj desteğinin nasıl olacağı konusunda detaylar ortaya çıktı. Aslında yeni bir şifre ile bu konuda ipuçlarının verildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Galaxy Note 10 Hızlı Şarj Desteği

Bir önceki model olarak gösterilebilecek olan Galaxy Note 9 akıllı telefonlarında 15 W değerinde hızlı şarj desteği sunulmuştu. Markanın bu değeri değiştireceği zaten bilinen bir gerçek.

Beklentilerin değerin 25 W olarak değişmesi yönündeydi. Akıllı telefonların 25W hızlı şarj desteği sunacak olması bile oldukça beğeni toplamıştı.

Fakat son gelen haberler ve paylaşılan bir görsel, beklentilerin daha da artmasına neden oldu. Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının kod adı olarak ortaya çıkan Da Vinci görsellerinin bulunduğu paylaşımda bir şarj işareti ve “101101” ifadesinin yer aldığı görülüyor.

Verilen sayıyı iki tabanına çevirdiğiniz zaman 45 sayısını elde ediyorsunuz. Analistlere göre bu görsel, yeni akıllı telefonların 45W hızlı şarj desteğiyle geleceğini işaret ediyor. Telefonların özellikleri konusunda kesin bilgiler yok ancak şarj desteği konusunda böyle bir iddia gündeme gelmiş durumda.

Galaxy Note 10

45W hızlı şarj desteğinin sunulması, bu modelin bir hayli öne çıkmasını sağlayacaktır. Sadece hızlı şarj konusunda değil, kablosuz şarj desteği konusunda da yeni bir döneme girilmesi bekleniyor.

Böyle  düşünüldüğü zaman satışların beklenenden yüksek olacağını öngörebiliriz. Telefonların daha ne gibi artıları olacağını ise tanıtımdan sonra görmek mümkün olacak.

Tanıtım sonrasında tüm detayları ve telefonların hızlı şarj değerlerini paylaşacağız. Şimdilik ekleyebileceğimiz bilgiler bunlar. Yeni detaylar geldiği zaman, telefonların teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi geldikçe aktaracağız.  

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı