Mobil

Galaxy Note 10 Güncellemesi Ülkemizde Yayınlandı

Galaxy Note 10 akıllı telefonları için Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Samsung, Android güncellemelerine hız vermeye başladı. Marka yeni akıllı telefon modelleri için bir bir güncellemeler sunuyor. Galaxy Note 10 modeli de güncelleme alan akıllı telefonlar içerisinde yer almıştı.

İlk etapta markanın kendi ülkesinde yayınlanan güncelleme, geçtiğimiz ay Avrupa genelinde yayınlanmaya başlamıştı. Fakat güncellemenin ülkemizde ne zaman sunulacağı konusunda herhangi bir bilgi yoktu.

Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi için beklenen tarih geldi. Firma ülkemizde de Galaxy Note 10 ve Plus modeli için Android 10 güncellemesini sunmaya başladı.

Markanın yeni akıllı telefon güncellemesinin boyutu ise 1972 MB olarak belirtildi. N975FXXU1BSL7 sürüm numarasına sahip olan yeni güncellemenin beraberinde yeni arayüzü de getirdiğini ekleyelim.

Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 Android 10 Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

Güncellemenin sunulmasıyla beraber kullanıcılar yeni arayüzü de kullanmaya başladı. One UI 2.0 arayüzünün getirdiği tüm artılara ulaşabilecek olan kullanıcılar, karanlık mod gibi yeniliklere de ulaşmış olacak.

Şu an için yayını başlayan güncellemenin ne zaman tamamlanacağı konusunda bilgi yok. Ülkemiz genelinde güncelleme sunulmuş durumda ancak tüm kullanıcıların yeni sürümü alması birkaç günü bulacak gibi duruyor. Birkaç gün içerisinde tüm kullanıcılar için güncelleme tamamlanmış olacak. Son olarak güncellemenin 1 Aralık 2019 güvenlik yamasını da cihazlara getirdiğini ekleyelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı