Mobil

Galaxy Note 10 Ekran Özellikleri Nasıl Olacak?

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının tasarımı için yeni bilgiler ortaya çıktı. Galaxy Note 10 nasıl bir akıllı telefon modeli olacak?

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olarak karşımıza çıkacak olan Galaxy Note 10 akıllı telefonları için yeni detaylar gelmeye başladı. Telefonun bu kez ekran özellikleriyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Ekran tasarımı konusunda çok önemli detayları ortaya çıkaran yeni raporlara göre Galaxy Note 10 akıllı telefonları beklenenden iddialı modeller olacak.

Galaxy Note 10 İnce Kavisli Ekranla Geliyor

Elde edilen bilgilere göre Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının ekran sisteminde değişiklik ortaya çıkacak. Bu modelin ekranının Galaxy S10 modellerine göre çok daha az kavisli bir yapıda olması bekleniyor.

Bundan önce iptal olan model Note 7 akıllı telefonlarında kullanılan ince kavisli ekran yapısının kullanılması gündemde. Kenarlıklar kısmında oldukça ince bir tasarıma sahip olmasını beklediğimiz akıllı telefonların, genel kamera tasarımı kısmında da değişiklikler olduğunu göreceğiz.

Ekrana gömülü kamera sistemi kullanılan akıllı telefonun ön kamerasının köşeye değil de doğrudan ekranın ortasında konumlandırıldığını görmek mümkün olacak. Kısacası kamera yerleşimi de değiştirilmiş olacak.

Galaxy Note 10

Tabii ki bu tasarım Galaxy Note 10 ana modeli için beklenen tasarım. Biraz daha az kavisli ve oldukça geniş ekranlı bir model olarak gelecek ana modelin dışında, Pro akıllı telefonlarının da gelmesi bekleniyor. Muhtemelen Pro modelinde çift ön kamera kullanılacak.

Daha geniş bir ekran alanıyla beraber geleceğini de düşündüğümüz Pro modelinin genel olarak aynı tasarıma sahip olması da beklentiler arasında. Amiral gemisi akıllı telefon modelleri içerisinde en iddialı serilerden biri olmasını beklediğimiz Note 10 için ekran teknik özelliklerinin nasıl olacağı konusunda detaylar ise belli değil.

Çözünürlük değeri ve görüntü teknolojileri için bir süre daha beklemek gerekiyor. Bu konuda da detaylar ortaya çıktığı zaman sitemizde paylaşacağız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı