Mobil
Trend

Galaxy Note 10, 4 Farklı Versiyon ile Gelecek

Galaxy Note 10 akıllı telefonlarının farklı versiyonlarla geleceği iddia ediliyor. İşte yeni akıllı telefonlar için beklenen versiyonlar.

Akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemisi serisi akıllı telefonları olması beklenen Galaxy Note 10 modelleri için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Tıpkı Galaxy S serisi akıllı telefonlarda olduğu gibi Galaxy Note 10 akıllı telefonlarında da yeni döneme geçiş yapılması bekleniyor. Ortaya çıkan son raporlar ise bu model için 4 farklı seçeneğin geleceğini gösteriyor.

Galaxy Note 10 Tüm Versiyonları

Yeni akıllı telefonların tıpkı Galaxy S10 modellerinde olduğu gibi farklı versiyonları olacak. Tahmin edileceği gibi ilk model ana seri olacak. Galaxy Note 10 olarak isimlendirilecek olan ana modele ek olarak gelecek bir diğer akıllı telefon ise Galaxy Note 10e modeli olacak. Bu model ise uygun fiyatlı serilerin devamı olacak.

Galaxy S10e akıllı telefonlarının uygun fiyatlı olmasına karşın işlemci modellerinde bir değişiklik olması ise beklenmiyor. Bir diğer versiyon ise Plus modeli ya da Pro modeli olarak isimlendirilecek. Bu modelde yine üst segment akıllı telefonlar arasında yer alan ve kamerası güçlendirilmiş olan bir akıllı telefon olacak.

Galaxy Note 10

İki modelin dışında bir de 5G destekli akıllı telefonları göreceğiz. Galaxy Note 10 5G akıllı telefonlarının özelliklerinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi yok. Muhtemelen tek fark 5G desteğinin olması ve depolama alanının artması olabilir. Bunlar dışında bir fark sunulması beklenmiyor.

5G modelinin tüm dünya genelinde satışa çıkmayacağı da gelen bilgiler arasında. 5G altyapısının yeterli olmaması nedeniyle şu an için bu modellerin sadece belli bölgelerde satışa çıkacağı söyleniyor. Güney Kore ve ABD ise satışın yapılacağı ilk ülkeler olarak beklenmekte.

Yeni tasarım ve daha güçlü sistem özellikleriyle dikkat çeken Galaxy Note 10 modellerinin tanıtımı sonrasında daha fazla bilgiye yer vereceğiz.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı