Mobil

Galaxy Fold Siparişleri Hazırlanmaya Başladı

Galaxy Fold satışları için yeni bir bilgi paylaşıldı. Galaxy Fold satışlarının kısa süre sonra başlaması söz konusu.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modellerinin tanıtılmasının ardından, yeni modellerin ne zaman tanıtılacağı konusunda da meraklı bir bekleyiş ortaya çıktı. Yeni akıllı telefonların tanıtımıyla beraber telefonlara gösterilen ilgi bir hayli artmıştı ancak Galaxy Fold adıyla gelen telefonda belli başlı sorunlar vardı.

Telefonların testlerde katlanma sıkıntısı yaşandığı ortaya çıktı. Galaxy Fold katlandığı zaman ekranlarda çatlama meydana geliyordu. Ardı ardına yaşanan sorunlardan sonra Samsung telefonların çıkışını erteledi.

Yeniden tasarım aşamasına geri dönen söz konusu akıllı telefon modelleri için beklenen haber geçene ay geldi. Güncellenmiş olan tasarım paketinin hazır olduğu açıklanmıştı. Şimdi ise yeni akıllı telefon modellinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda bilgiler ortaya çıktı.

Galaxy Fold Ne Zaman Gelecek?

Yeni akıllı telefon modelinin güncellenmiş olan versiyonu için tanıtımın IFA 2019 Kapsamında yapılacak. Etkinlik kapsamında telefonların 7 Eylül tarihinde tanıtılması bekleniyor. Aslında buna tam olarak bir tanıtım demek yanlış olacaktır. Telefonların tasarım değişiklikleri açıklanacak demek daha doğru olacaktır.

Galaxy Fold

Yenilenmiş olan tasarımın tanıtılmasının hemen sonrasında yeni seri akıllı telefonların teslimatlara hazır hale gelmesi bekleniyor. Telefonların 11 Eylül tarihinde teslimatlara başlaması söz konusu olacak. ABD için ise teslimatların 27 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor.

Yeni model için ülkemiz satışlarının ne zaman başlayacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda da resmi açıklamaları bekliyoruz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı