Mobil

Galaxy Fold 2 Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy Fold 2 akıllı telefonlarının tasarımı ortaya çıktı.

Samsung’un yeni katlanabilir akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Galaxy Fold 2 akıllı telefonları için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak telefonların gerçek görselleri olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Yayınlanan görseller telefonların çok iddialı bir tasarımla geleceğini gösteriyor. Bir yandan da yeni akıllı telefon modellerinin beklendiği gibi katlanma stilinde değişikliğe gidileceği de görülmekte.

Galaxy Fold 2 Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefon modellerinde ekran kısmında tek bir kameranın bulunacağı görülüyor. Ön kısımda ekrana gömülü tek bir kamera kullanıldığını göreceğiz. Galaxy S10 akıllı telefonlarında olduğu gibi ekrana gömülü bir kamera ile gelecek olan akıllı telefonların arka kısımda ise yan yana sıralı olan çift kameraya sahip olduğunu göreceğiz.

Dikine uzun bir akıllı telefon olacağı görülen Galaxy Fold 2 akıllı telefonlarının tam ortadan katlanan bir tasarım kullandığını göreceğiz.

Tam orta kısımdan katlanabilen bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz Galaxy Fold 2 serisinin teknik özellikler kısmında nasıl bir seri olacağı ise net değil. Telefonu tam olarak katladığınız zaman ise kapak üzerinde tarih bilgilerinin yer aldığı mini bir ekran olduğunu göreceğiz.

Tüm bu tasarım farklarıyla beraber Galaxy Fold 2 akıllı telefonlarının ne zaman satışa çıkacağı ise net değil. Beklentiler kısa süre sonra yeni modelin tanıtılması yönünde.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı