Mobil

Galaxy Fold 2 Ekranları için Detaylar Ortaya Çıktı

Galaxy Fold 2 modeli için ekran detayları belli oldu.

İddialı akıllı telefon modelleri arasında yer alması beklenen Galaxy Fold 2 akıllı telefon modeli için önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy Fold 2 akıllı telefonlarının ekran teknolojisi için bilgiler ortaya çıktı. Telefonların nasıl bir sisteme sahip olacağı konusunda detayları ortaya çıkaran raporlar, bu kez ekran teknolojisi hakkında bilgi sunuyor. Paylaşılan raporlara göre yeni akıllı telefonlarda UTG ekran bulunacak.

Mevcut modellere göre daha iyi bir ekran teknolojisi sunmasını sağlayacak olan UTG panelleriyle beraber serinin ekran konusunda tam anlamıyla yenilendiğini göreceğiz. Daha dayanıklı olacak olan telefonlar için detaylara geçelim.

Galaxy Fold 2 UTG Panelle Geliyor

Yeni akıllı telefonlarda UTG ekranının sunulması, daha ince bir cam kullanılması anlamına geliyor. Daha ince camlar sayesinde telefonun genel anlamda tasarımsal olarak artı birçok noktası olacak. Çizilmeye karşı da dayanıklı olacak olan ekranlar üst kısımda ek koruyucu katman kullanmayacak. Daha doğrusu yeni panellerle buna ihtiyaç kalmayacak demek yanlış olmaz.

Galaxy Fold 2

Camın tek olumsuz yanı ise biraz daha pahalı olması. Galaxy Fold 2 fiyatlarına yansıtılması beklenmiyor ancak ekranların fiyatı standart panellere göre biraz daha yüksek olacak. Samsung’un buna nasıl bir çözüm oluşturacağı ise merak konusu.   

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı