Haberler

Galaxy Buds Plus Tasarımı Ortaya Çıktı

Galaxy Buds Plus kulaklık modeli için yeni detaylar ortaya çıktı.

Kablosuz kulaklık modellerinde Samsung ile Apple arasında sıkı bir yarış var. Apple bu konuda son hamlesini de kısa süre önce yapmış ve AirPods Pro kulaklık modelinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Yeni kulaklık modelinin piyasaya sürülmesinin ardından şimdi ise gözler Samsung’a çevrildi. Bu kez Samsung’un yeni kulaklık modellerinin tanıtımı yapılacak. Galaxy Buds Plus adıyla gelmesi beklenen kulaklıkların özelliklerinin neler olacağı bir yana, tasarım konusunda önemli detaylar ortaya çıktı.

Galaxy Buds Plus Tasarımı Çok Değişmeyecek

XDA Developers geliştiricileri tarafından SmartThings uygulaması incelemeye alındı. Uygulamanın incelenmesinin ardından 1.7.41 sürümünün içerisinde bir videoya rastlanıldı. Video versiyonlarında kulaklıkların kutudan çıkarıldığını gösteren iki kısa video öne çıkıyor.

Fakat bu videoda yer alan kulaklıkların yeni model olan Galaxy Buds Plus serisine ait olduğu iddia edildi. Yapılan paylaşımlar ve ortaya çıkan görsellere göre kulaklıkların tasarımı ana modelle hemen hemen aynı gibi gözüküyor.

Piyasaya sunulan modelle aynı tasarıma sahip olduğu görülen kulaklıkların kutu tasarımının da sabit kaldığını net bir şekilde görüyoruz.

Bu da demek oluyor ki söz konusu kulaklık modellerinin tasarım kısmında değil de teknik özellikler kısmında farkı olacak. Tabii ki bu farkın ne kadar öne çıkacağını da zaman gösterecek. Şimdilik detaylar bu yönde. Yeni kulaklıkların tanıtımının 18 Şubat tarihinde yapılmasının beklendiğini de ekleyelim.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı