Haberler

Galaxy Buds Plus Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy Buds Plus görselleri ortaya çıktı.

Samsung’un yeni ürünleri için detaylar belli olmaya başladı. Markanın yeni akıllı telefonları bir yana, bu alanda iddialı ürünler de sunulmaya başladı. Bir yandan yeni tanıtımlar yapılırken bir yandan ise sızdırılan cihazların haberleri ile karşılaşıyoruz. Bu cihazlardan birisi de yeni kablosuz kulaklık modeli oldu. Galaxy Buds Plus adıyla geleceği öğrenilen yeni kulaklık modellerinin nasıl bir tasarımı olacağı konusunda önemli bilgiler veren görseller yayınlandı.

Galaxy Buds Plus Tasarımı Nasıl Olacak?

Paylaşılan görsellere göre Galaxy Buds Plus kulaklık tasarımı beklenenden farklı olmayacak. 3 farklı renkle görüntülenen kulaklık modellerinin siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleri ile geldiğini görmek mümkün olacak.

Galaxy Buds Plus

3 farklı renk seçeneğiyle beraber gelecek olan kablosuz kulaklık modelinin, genel olarak tasarımının ise çok değişmeyeceğini söylemek gerekiyor. Üst kısımda yine dokunmatik alanın bulunacağı ve bu kez kutuda da bir fiziksel tuş bulunacağı bilgisi verildi.

Net bir şekilde nasıl tasarıma sahip olacağı görülen kulaklık modelinin özellikler kısmında da çok değişmediğini göreceğiz. Teknik kısımda aktif gürültü engelleme sistemi, yeni bir bağlantı arayüzü gibi artılarla beraber geleceği iddia edilen kulaklığın kısa süre sonra tanıtılması da söz konusu olacak. Galaxy Buds Plus modelinin fiyatı konusunda detayların neler olacağı ise net değil.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı