Haberler

Galaxy Buds+ Koyu Mavi Renk Seçeneği Geliyor

Galaxy Buds+ bu kez koyu bir renk ile güncelleniyor.

UNPACKED etkinliğinde tanıtıma çıkan ürünler arasında akıllı telefonlar sınırlı kalmadı. Etkinlik kapsamında tanıtılan bir diğer ürün Galaxy Buds+ kulaklıklar oldu. Kablosuz kulaklık için güncelleme sunan Samsung, 11 saat müzik dinleme süresi gibi iddialı bir süre ile dikkat toplamayı da başardı.

Samsung’un bununla sınırlı kalmayacağını biliyorduk. SmartThings uygulaması üzerinden ortaya çıkan kodlar, yeni adımı gösterdi. Kodlar içerisinde Galaxy Buds+ kulaklık için yeni bir renk seçeneği var.

Koyu Mavi Kulaklıklara Hazırlanın

5 farklı rengi bulunmasına karşın kulaklık bir renk ile daha güncellenecek. Pembe, Kırmızı, Bulut Mavisi, Kozmik Siyah ve Beyaz renklerine ek olarak bir de koyu mavi renk seçeneği gelecek. Bu rengin nasıl isimlendirileceği net değil.

Galaxy Buds+

Derin mavi ya da gökyüzü mavisi ismiyle gelmesi muhtemelen olan yeni renk bir güncelleme olarak gelecek. Zaten Pembe ve Kırmızı renkleri için de aynı durum geçerli olmuştu. Kulaklık tanıtıldığı sırada sadece 3 renk ile gelmişti. Belli aralıklarla renk güncellemeleri yapılmış ve hem kırmızı hem de pembe renk seçenekleri gelmişti.

Bu stratejinin satışları arttırdığı düşünülüyor. Sadece Samsung değil, birkaç marka da benzeri yollara başvurmuş ve akıllı telefonları için tanıtımdan sonra yeni renk seçenekleri duyurmuştu. Benzeri satış stratejisini daha önce Samsung’un da kullandığını biliyoruz.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı