Haberler

Galaxy Buds 2 Ortaya Çıkmaya Başladı

Galaxy Buds 2 kulaklık modeli için yeni bilgiler var. Kulaklık yakın zamanda geliyor.

Samsung’un kablosuz kulaklık modellerinin yeni nesli olarak karşımıza çıkacak kulaklıklar Galaxy Buds 2 modeli olacak. Serinin devam modeli olması nedeniyle merakla beklenen kulaklık modellerinin neler sunacağı konusunda da yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Başta tasarım kısmında önemi değişikliklerle tanıtılacağı söylenen kulaklık için şimdilerde ise teknik özellikler için detaylar paylaşılmaya başlandı. Bu noktada yeni serinin kod adının ve depolama alanı kapasitesinin belli olduğunu görüyoruz.

Galaxy Buds 2 Nasıl Değişiklikler Sunacak?

Yeni kulaklık modelinin tasarım kısmında değişimlerle gelmesi bekleniyor. Fakat tasarımın tamamen nasıl değişeceği konusunda kesin bilgiler yok. Biraz daha geniş bir arka yüzeye sahip olan bir kulaklık modelinin sunulacağı düşünülmekte ancak bunun için bir detay söz konusu değil.

Tasarım bir yana bu modelde de 8 GB depolama alanı bulunacak. Telefon ile kurulan bağlantı üzerinden kontrol edilecek depolama alanının yanında RAM miktarının da artmasını bekliyoruz.

Galaxy Buds 2

Biraz daha uygun fiyatlı olacak olan Galaxy Buds 2; aktif gürültü engelleme, hızlı şarj, dokunmatik üzerinden daha fazla kontrol seçeneğiyle beraber Şubat ayında tanıtılacak.

MWC 2020 kapsamında tanıtıma çıkan ürünler arasında olması beklediğimiz serinin detayları açıklandığı zaman, yeni bilgileri eklemeye devam edeceğiz. Şimdilik fiyat ve teknik özellikler için detayların açıklanmasını bekliyoruz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı