Mobil
Trend

Galaxy A51 Özellikleri Ortaya Çıktı

Galaxy A51 akıllı telefon modeli için son bilgiler ortaya çıktı. Galaxy A51 nasıl bir akıllı telefon olacak?

Galaxy A50 akıllı telefonlarının devamı niteliğinde olacak olan Galaxy A51 akıllı telefonları için sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şubat ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni akıllı telefonun şimdi ise Geekbench testlerinde ortaya çıktığı ve telefonun özelliklerinin bir kez daha göründüğünü ekleyelim.

Teknik özellikler bir yana, özellikle tasarım kısmında Galaxy A51 modelinin çarpıcı bir model olduğunu göreceğiz. Öyle ki paylaşılan detaylar iddialı serilerle karşı karşıya kalacağımızın kanıtı. Hem tasarım hem de teknik özellikler açısından yepyeni bir telefona hazır olun.

Galaxy A51 Neler Sunacak?

Telefonun görsellerine baktığımız zaman dikdörtgen şeklinde bir kamera alanının sunulacağını görüyoruz. L şeklinde kamera dizilimine sahip olacak olan A51, arka kısımda yer alan 4 arka kameranın dışında bir de geniş bir flaş ışığı sunacak.

Ön kısımda ise Note 10 akıllı telefonlarında gördüğümüz gibi ekran üzerine gömülü ön kamera kullanılacak. Galaxy A51 ekran boyutu ise 6.5 inç olacak ve çerçevesiz bir panelle karşı karşıya kalacağız.

Galaxy A51

Super AMOLED ekranların Full HD+ çözünürlük değeri olacağını da belirtelim. Telefonun işlemcisi kısmında ise Exynos 9611 işlemcilerini göreceğiz.

4 ve 6 GB RAM olmak üzere iki farklı RAM miktarının da sunulması beklenen telefonun 48 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP değerinde 4 arka kamerası olacak. Ön kısımda ise tek bir kamera göreceğiz ve bu kamera da 32 MP değerinde olacak.

Galaxy A51 bu özelliklerle beraber muhtemelen Şubat ayında satışa çıkacak. Tanıtımdan sonra daha fazla bilgi elde edeceğiz.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı