Mobil

Galaxy A21s Performans Testinde Ortaya Çıktı

Galaxy A21s modeli için yeni bir test ortaya çıktı. Performans testlerinde Galaxy A21s için öne çıkan detaylar.

Samsung’un akıllı telefonları için yenilikler yapma peşinde olduğunu biliyoruz. Markanın amiral gemisi akıllı telefon modelleri bir yana, yavaş yavaş diğer segmentlerde de iddialı modeller gelmeye başladığını biliyoruz. Bu telefonlardan birisi de Galaxy A21s akıllı telefonları olacak. Yeni A serisi akıllı telefonların yavaş yavaş bilgileri de gelmeye başladı.

Son olarak söz konusu akıllı telefon modeline ait olduğu belirtilen performans testlerinin yayınlandığı duuyuruldu.

Galaxy A21s İddialı Bir Seri Olacak

Performans testleri değerlendirildiği zaman Galaxy A21s akıllı telefonlarının içerisinde Exynos 850 işlemcilerinin kullanılacağı görülüyor. Başarılı işlemci, telefonun performansının da yükselmesini sağlayacak.

Galaxy A21s

Daha iddialı bir A serisi olarak gelecek olan akıllı telefonun RAM kısmında ise 3 GB RAM bellek sunması söz konusu olacak. 3 GB RAM miktarı da yine standart değerler arasında yer alıyor olacak. Bu özelliklerle beraber telefonların performans testinden almış olduğu skorun da tek çekirdek puanından 183 olduğunu görüyoruz.

Muhtemelen uygun fiyatlı akıllı telefonlar arasında yer alacak modelin çoklu çekirdek performans puanı ise 1074 olarak belirlenmiş durumda. Tüm testlerin Android 10 işletim sistemiyle yapıldığını ve depolama alanı kısmında da 32 GB ile 64 GB arasında iki farklı seçenek sunulduğunu ekleyelim. Telefonun ne zaman tanıtılacağını ise şu an için bilemiyoruz.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı