Mobil

Galaxy A21 için İlk Görseller Yayınlandı

Galaxy A21 tasarımı ortaya çıktı. İşte yeni görseller.

A serisi akıllı telefonlardan istediğini almaya başlayan Samsung, güçlü modelleri bu seriye eklemeye başladı. Bir yandan amiral gemisi serileriyle yarışacak olan A serisi akıllı telefonları görürken bir yandan ise daha uygun fiyatlı modeller için de çalışmalar yapılıyor. Son olarak Galaxy A21 akıllı telefonları için detaylar ortaya çıktı.

Yine markanın uygun fiyatlı akıllı telefonları olması beklenen Galaxy A21 akıllı telefonları için paylaşılan detaylar ise oldukça iddialı bir modelin geleceğini gösteriyor.

Galaxy A21 Ekrana Gömülü Kamerayla Gelecek

Yeni seri akıllı telefonların ilk olarak ekran kısmında fark yaratması bekleniyor. Telefonun ekran kısmında ekrana gömülü bir kamera ile geldiğini görmek mümkün olacak. Tam köşe kısımda konumlandırılmış olan tek bir ön kameranın dışında arka kısımda ise üst üste sıralı olan 4 kamera bulunacak.

Galaxy A21

Tek bir sıra halinde sunulacak olan 4 kameranın dışında ortalanmış olan bir de parmak izi sensörüyle tasarım tamamlanacak. İşlemci kısmında Exynos 7904 serisinin kullanılması beklenen akıllı telefonun 4 GB RAM ile fiyat performans odaklı modeller arasında olduğunu göreceğiz. Bunun dışında tanıtım tarihi ve diğer bilgiler konusunda henüz kesin detaylar paylaşılmış değil.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı