Mobil

Galaxy A20e Tasarım Detayları Ortaya Çıktı

Galaxy A20e akıllı telefonlarının kılıf görselleri ortaya çıktı. Galaxy A20e nasıl bir akıllı telefon olacak?

Modellerini sürekli yenilemeye devam eden Samsung, şu sıralar A serisi akıllı telefonlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Ardı ardına bu alanda yeni modeller tanıtan markanın son olarak Galaxy A20e modelleri ortaya çıktı. Biraz daha uygun fiyatlı bir seri olmasını beklediğimiz Galaxy A20e akıllı telefonlarının detaylarına geçelim.

Galaxy A20e Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların tasarım kısmında yeni nesli yansıtacağını göreceğiz. Buna göre söz konusu akıllı telefonlar çift arka kamera ile gelecek. Köşeye konumlandırılmış olan çift arka kameranın kullanımına devam edecek olan markanın, kamera kısmının hemen altında da flaş ışığına yer vereceğini göreceğiz.

Bunun dışında parmak izi sensörlerinin ise ortaya konumlandırıldığını göreceğiz. Yine bu kısımda da bir değişiklik söz konusu değil.

Galaxy A20e akıllı telefonlarının ekran tasarımında da yine önemli bir değişiklik söz konusu olacak. Bu kez telefonların Infinity V serisi ekranlara geçiş yapacağı görülüyor. Daha önceki modelde kullanılan tasarımdan farklı olarak su damlası çentik alanına yer verilmiş ve ekran alanı biraz daha genişletilmiş olacak. Bu kısımda beklentiler karşılanmış olacak.

Galaxy A20e

Yeni akıllı telefonların tasarımı kısmında ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Fakat sadece tasarım kısmında bilgiler netlik kazanmadı. Bunun yanında telefonun sınıfı hakkında da bazı bilgiler var. Buna göre Galaxy A20e akıllı telefonlarının orta segment modeller olduğunu göreceğiz.

Biraz daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olmasının yanında, fiyat performans odaklı sistem özelliklerini görmemiz mümkün olacak ki zaten bu konuda beklentiler de belli.

Teknik kısımda detayların neler olacağı ise net olarak açıklanmış değil. Yani kullanılacak olan işlemciler, ekran boyutları, kamera özellikleri şu an için belli değil. Bu sistem detaylarını netlik kazanacağı tanıtımın 10 Nisan tarihinde yapılacağından söz ediliyor. 10 Nisan tanıtımından sonra fiyatlar ve teknik özellikler konusunda net bilgiler elde edeceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı