Oyun

Fortnite Stormtrooper Kostümü Ortaya Çıktı

Fortnite Stormtrooper kostümleri için duyuru yapıldı. Fortnite Stormtrooper neler sunuyor?

Epic Games’in en çok ilgi çeken yapımları arasında yer alan Fortnite, yavaş yavaş rakiplerinin gerisinde kalmaya başladı. Apex, PUBG gibi rakiplerine karşın hala istenen oyuncu sayılarına ulaşamayan oyuna gösterilen ilgiyi arttırmak isteyen Epic Games, bu yönde çalışmalarına da devam ediyor. Firma son olarak Fortnite Stormtrooper kostümleri için duyuru yaptı. Star Wars hayranlarına hitap edecek olan yeni kostümlerle beraber Jedi’nin dünyasına giriş yapacağız.

Fortnite Stormtrooper Kostümleri Açıklandı

Oyuna yeni eklenen Star Wars kostümlerini bir video ile duyuran firma, oyuna yeniden bir hareketlilik geleceğini de göstermiş oldu. Paylaşılan videoda Fortnite Stormtrooper kostümlerinin öne çıktığını görüyoruz ancak bunun dışında da bazı sürprizlerin gelebileceği görülüyor.

Star Wars konusunda yeni sürprizlerin sunulması beklenen yapımın farklı kostümler ve senaryolara yer verdiğini görebiliriz. Şimdilik sadece Fortnite Stormtrooper kostümleri ile idare etmek gerekecek. Bu arada yeni kostümlerin çoktan oyunculara dağıtılmaya başladığını da ekleyelim.

Star Wars kostümlerinin dışında farklı sürprizler de gelecek olursa, detaylara sitemizden yer vereceğiz. Şimdilik sizleri Fortnite Stormtrooper kostümlerinin tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.   

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı