Oyun

Football Manager 2020 Videosu Paylaşıldı

Football Manager 2020 için yeni bir video yayınlandı. Videoda yer alan deraylar neler?

Futbol oyunlarının farklı bir yönünü ele alan Football Manager, her sene yeni oyunlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. FIFA ve PES serisinin gerisinde kaldığı düşünülse de kendi oyuncu kitlesine sahip olan Football Manager, son olarak Football Manager 2020 oyunuyla gündeme geldi. Kısa süre içerisinde piyasaya sunulması beklenen yeni oyunun neler sunacağı konusunda ise bazı ipuçları gelmeye devam ediyor.

Son olarak Football Manager 2020 için bir tanıtım videosu da yayınlandı. Yayınlanan videoda çok fazla detayın olmadığını söylemek gerekiyor. Oyun hakkındaki teknik detayların paylaşılmaması bir yana henüz çıkış tarihi de açıklanmadı. Buna karşın bazı önemli bilgiler de yok değil.

Football Manager 2020 Google Stadia Desteğine Sahip Olacak

En büyük sürpriz ise oyunun Google Stadia desteğinin olacak olması. Google Stadia desteği sayesinde oyunun çok daha iyi yerlere gelmesini bekliyoruz. Bu noktada çok daha fazla oyuncunun yeni yapıma ulaşması bekleniyor.

Kesin olarak bir tarih yok ancak oyunun çıkışı için de Kasım ayının hedef gösterildiğini ekleyelim. Kasım ayında yapım tüm oyuncular için sunulmuş olacak.

Google Stadia dışında daha ne gibi sürprizlerin geleceği de bu tarihten sonra belli olacak. Bu süreç içerisinde yapımdan yeni videoların paylaşılması da yine beklentiler arasında yer alıyor. Yeni bir video geldiğinde ya da yeni bir haber ortaya çıktığında paylaşacağız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı