Oyun
Trend

FİFA 20 Resmi Olarak Duyuruldu

FIFA 20 oyununun tanıtımı gerçekleştirildi. Oyunun yeni sürümünde birçok yeni özellik kullanıcıların beğenisine sunuldu. İşte detaylar..

2019 yılı içerisinde arka arkaya oyunlar tanıtılmaya başlandı. Oyuncuların oldukça heyecanlı bir döneme girdiği bu süre zarfında bekledikleri oyunlar içerisine bir yenisi daha da eklendi. FIFA 20 oyunu da oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek ve çarpıcı özellikleriyle de kullanıcıları tatmin edebilecek bir uygulama olarak karşımıza çıktı.

EA Play tarafından tanıtımının gerçekleştirildiği FIFA 20 oyununa dair ilk izlenimler ortaya çıkmaya başladı. Oyun içerisinde var olan taktiklerin yanı sıra, oyun planı ve oynanış biçimi gibi durumların kullanıcılara etkili bir biçimde olduğu da ifade edildi. FIFA 20 oyunu içerisindeki tüm gelişmelerin oyunun daha kolay bir biçimde oynanabildiğine dair kolaylıkları da ortaya konulabiliyor. Bu sayede de FIFA oyunlarına merak salanların farklı bir oynanış tarzıyla karşı karşıya gelecekleri gözlendi.

FIFA 20’de Manuel Savunma Özelliği

FIFA’nın önceki oyunlarına nazaran manuel savunma faaliyetleri de etkili bir özellik olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda bu tip uygulamalarda kullanıcıların manuel bir komut vererek topu daha rahat bir biçimde kapacakları da oyuna kazandırılan yeni özelliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Geçmiş FIFA oyunlarında olmayan VOLTA uygulaması; FIFA 20 içerisinde yer alabilecek olan bir sürüm olarak ifade edilebilecektir. Bu sürüm dahilinde de kullanıcıların sokak futbolu modundan da rahat bir biçimde yararlanabileceği belirtildi. 

Önceki sürümlerde yer alan FIFA Ultimate Team modu da daha kapsamlı bir biçimde ele alınacağı FIFA 20 oyunu içerisinde yapay zekanın daha etkili olması için gerekli iyileştirmelerin de yapıldığı ifade edildi. 

FIFA 20 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 20 oyununun fiyatı ve çıkış fiyatı konusunda da gerekli bilgiler verildi. FIFA 20 uygulamasının 27 Eylül tarihinden itibaren kullanıcılara sağlanabileceği belirtilirken fiyatının ise 69.99 dolar olduğu ifade edildi

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı