Oyun

Fez Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Fez oyunu için beklenen haber geldi. Fez oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuldu.

Steam ile Epic Games arasında yaşanan çekişme, yeni bir noktaya geldi. Steam sürekli olarak ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların ilgisini canlı tutmaya çalışıyor. Aynı şekilde Epic Games tarafından da benzeri ataklar geliyor ve Epic Games tarafından da ücretsiz oyunlar sunuluyor. Son olarak Fez isimli bir oyunun ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı.

Fez isimli oyunun açıklanmasının ardından, oyunun değeri ve ne kadar süre için ücretsiz olarak kullanılabileceği gibi detaylarda belli oldu. Yeni sürüm için detaylardan söz edelim ve ne kadar süre için ücretsiz bir oyun sunulduğuna bakalım.

Fez Ücretsiz Geliyor

Epic Games tarafından sunulan oyun, iki boyutlu ancak oldukça eğlenceli olan yapımlardan birisi. Oyunda bulmacaları çözerek ilerliyorsunuz.

Bulmacaları çözerek ilerlediğiniz ve her seferinde levellerin biraz daha zorlaştığı oyunda, amacınız kahramanımız Gomez’i sona ulaştırmak. Hem konsollar hem de PC için yayınlanan oyunun ayrıca iOS sürümünün de yayınlandığını ekleyelim.

Fez

Epic Games ise oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor. Oyunun sadece 29 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak yayınlanacağını belirtelim. Bu tarihten sonra oyunun yine 17 TL olan satış fiyatı üzerinden satış gerçekleştirilecek.

Bu süre içerisinde oyunu satın alan kullanıcılar, oyuna sınırsız olarak erişim sağlayabilecekler. Yani bundan sonraki dönemde de oyunun sınırsız olarak kullanıldığını görmek mümkün olacak. Sanki ücret vererek satın almış olacaksınız.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı