Oyun

ETS 2 Road to the Black Sea için Çıkış Tarihi Açıklandı

ETS 2 Road to the Black Sea DLC paketi için çıkış tarihi ortaya çıktı.

ETS 2 için yeni ek paketler üzerinde çalışıldığını duyuran SCS Software, uzun bir süredir üzerinde çalıştıkları ETS 2 Road to the Black Sea DLC paketi için son detayları açıkladı. İçerisinde ülkemizden de şehirlerin bulunacağı yeni ek paket ortaya çıkmayan tek detay ise ek paketin çıkış tarihiydi.

Yıl içerisinde serinin çıkış yapacağı açıklanmıştı ancak net çıkış tarihi konusunda merak edilen detaylara yer verilmemişti. Şimdi ise bu konuda bilgilerin paylaşıldığını belirtelim.

ETS 2 Road to the Black Sea Aralık Ayında Gelecek

Yeni DLC paketinde Türkiye, Bulgaristan ve Romanya haritaları yer alacak. Avrupa haritalarının yer aldığı oyunda, 10 bin km üzerinde yeni yol bulunacak. İstanbul’un da yer alacağı yapımda, 11 yeni yük alma ve boşaltma alanının sunulduğunu da göreceğiz.

ETS 2 Road to the Black Sea

20 büyük şehir kasaba ve köyün de yer alacağı oyunda bölgenin mimarisinin olduğu gibi yansıtılması da söz konusu olacak. Muhtemelen Türkiye fiyatının 39 TL olması beklenen ETS 2 Road to the Black Sea ek paketinin çıkış tarihi ise 5 Aralık olarak açıklandı.

DLC paketinin yeni içeriklerle beraber 5 Aralık’ta ülkemizde de satılacağını belirtelim. Ülkemiz fiyatının henüz kesin olarak açıklanmadığını ve yapımın yurt dışı fiyatının ise 19 dolar olduğunu da ekleyelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı