Oyun

Epic Games Store Bir Oyunu Daha Ücretsiz Sunuyor

Epic Games Store ücretsiz bir oyun daha sunuyor.

Yeni yılın ilk günlerinde ardı ardına ücretsiz oyunlar sunan Epic Games Store, yılın ilk ayının bitmesine sayılı günler kala bir kampanya ile daha gündeme geldi. Epic Games tarafından yapılan açıklamanın hemen sonrasında ücretsiz bir oyun daha duyurulmuş oldu.

Bu kez satış fiyatı 25 TL civarında olan Horace isimli oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu ekleyelim. Geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya sürülen yeni yapımlardan biri olan oyunun, 2019 yılı verilerinde en iyi platform oyunları arasında gösterilmiş olduğunu da önemli bir detay olarak eklemek gerekecek.

Epic Games Store Horace Oyununu Dağıtıyor

Bir robotu kontrol ettiğiniz ve robotun hayatı öğrenme evrelerinin işlendiği oyun, dediğimiz gibi platform türünde yapımlardan bir tanesi. Her ne kadar platform türünde bir yapım olsa da yağımın kapsamının oldukça geniş olduğunu da hatırlatalım.

Epic Games Store

Oyundan söz ettik ancak oyunun nasıl ücretsiz olarak alınabileceğinden de söz etmemiz gerekiyor. Bunun için tek yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden oyunun sayfasına girmek ve burada yer alan “Al” butonuna basmanız gerekiyor.

Sayfaya ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sonrasında yapımı indirmeniz yeterli olacaktır. Fakat şunu da eklemiş olalım, oyunun sadece kısa süreliğine tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Sonradan eski fiyat olan 25 TL üzerinden satışlar devam edecek.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı