Oyun

Dr. Mario World Oyunu için Çıkış Tarihi Açıklandı

Bulmaca oyunları için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkan Dr. Mario World mobil platformlara geliyor? Dr. Mario World neler sunacak? Mobil platformlar için sürprizler var mı?

Son yılların en farklı konsollarından biri olmayı başaran Nintendo, sadece oyun konsollarıyla gündeme gelmiyor. Bunun yanında sunulan oyunlarda bir hayli dikkat çekiyor. Firmanın en çok dikkat çeken yapımları arasında yer alan Dr. Mario World için yapılan son açıklama ise oyuncuları bir hayli heyecanlandıracak cinsten.

Firma yaptığı açıklamayla beraber Dr. Mario World oyununun mobil platformlara da sunulacağını belirtti. Duyuruyla beraber oyunun detayları hakkında da bilgi verdi. Yani işleyişin nasıl olacağı konusunda da bilgi sahibi olduk.

Dr. Mario World Mobil Platformlara Geliyor

Nintendo tarafından yapılan açıklamaya bakacak olursak yapım, şu an için erken erişime açılmış durumda. Hem iOS kullanıcıları hem de Android kullanıcıları oyuna erken kayıt oluşturarak erişim sağlayabiliyor.

Oyunda amaç ise ilaç kapsüllerini doğru şekilde bir araya getirmek ve virüsleri engellemek. Engellenen virüslerden puanlar kazandığınız gibi seviyede atlıyorsunuz.

Farklı zorluk derecelerine sahip olan oyunun, tamamen ücretsiz olarak sunulacağını fakat uygulama içi satın alma özelliklerinin bulunacağını belirtelim. Oyun içi ekstra enerji almanız ve benzeri harcamalar gerçekleştirmeniz mümkün.

Her ne kadar bu kısmın çok fazla tercih edilmeyeceğini düşünüyor olsak da uygulama içi satın alma geçerli. Bunların dışında yapımın 10 Temmuz 2019 tarihinde tam sürümle yayında olacağını da belirtelim.

Şimdilik sadece ön kayıt gerçekleştirmenin mümkün olduğu açıklandı. Ön kayıtın dışında çıkış tarihini beklemek gerekiyor. Hem iOS hem de Android için yayın yapılacağını da bir kez daha hatırlatalım. Her iki platformda da oyun ücretsiz olarak indirilebilecek.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı