Haberler
Trend

Dört Kameralı TCL 10 5G Serisi Duyuruldu

Akıllı telefon pazarında henüz çok yeni olan ancak cihazlarıyla dikkatleri üzerine çeken TLC, geliştirdiği telefonlarını tanıttı. TLC 10 5G, TLC 10 Pro ve TLC 10L gibi üç farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkan şirket, 2020 yılı Haziran ayında cihazları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Yeni telefon üreticilerinden birisi olan ve cihazlarıyla dikkatleri üstüne çeken TLC, 10 serisi ile 2020 yılında hedeflerine ulaşmak istiyor. Cihazlarda önemli özellikler bulunurken kullanıcıların da cihazdan memnun olacakları düşünülmekte.

TLC 10 5G, Snapragon 765G ile güçlendirilirken fiziksel parmak izi okuyucusu ve delikli ekranıyla 2020 yılında beğeni toplayacak cihazlardan birisi olarak gösteriliyor. Ayrıca diğer iki telefonda da dört kameralı arka kısmın yer alacağı ve LED Flaş ile destekleneceği ifade edilmekte. 

Resmi bir şekilde açıklanmasa bile iki telefonda da ana kameranın 64 MP çözünürlüğünde olması planlanıyor. 

TLC yeni cihazlarını CES 2020 kapsamında duyurdu ancak bütün detayları kullanıcılar ile paylaşmadı. Gelen haberlere göre MWC 2020 etkinliğinde cihazlarla alakalı bütün bilgileri bulmak mümkün hale gelecek. 

Sektörde iyi bir Pazar payı elde etmek isteyen ve bu doğrultuda çalışan TLC, 5G ve 10L modellerinde düz ekran bulundururken 10 Pro’da kavisli ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak.İlerleyen dönemde cihazlar hakkın daha sağlıklı bilgilerin gelmesi bekleniyor.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı