Oyun

DOOM Eternal Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

DOOM Eternal sistem gereksinimleri açıklandı.

İddialı bir oyun olarak yıllardır gündemde olan DOOM, bu sene yeni bir oyunla karşımıza çıkacak. Yine canavarların dünyasına konuk olacağımız oyunda nasıl bir yapı olacağı konusunda iddialı açıklamalar geliyor. Daha dikkat çekici bir grafik yapısıyla beraber gelmesini beklediğimiz DOOM Eternal son olarak sistem gereksinimleri de ortaya çıktı.

Serinin minimum ve maksimum sistem gereksinimlerini ortaya çıkaran Steam sayfası üzerinden çok kısa bir süre sonra sistem özelliklerinin yeniden kaldırıldığını gördük. Bethesda tarafından sistem özellikleri konusunda neden paylaşımların geri çekildiği kısmında bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Buna karşın sistem gereksinimleri geri çekilmeden önce internete sızdırılmış oldu. Dilerseniz önerilen ve minimum sistem gereksinimlerinden söz edelim.

DOOM Eternal

DOOM Eternal Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 7 1800X veya Intel Core i7 6700K
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia RTX 2060 ya da Nvidia GeForce GTX 1080 serisi. /  AMD Radeon RX Vega56
  • Depolama: 50 GB depolama alanı

DOOM Eternal Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: AMD Ryzen 3 veya Intel Core i5 3,3 GHz
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD R9 290 ya da RX 470 serisi. / Nvdia GeForce GTX 970, GTX 1060, GTX 1650 ekran kartları.
  • Depolama: 50 GB depolama alanı

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı