Oyun

Dirt Rally 3.0 için İlk Paylaşımlar Gelmeye Başladı

Dirt Rally 3.0 için ilk sinyaller geldi. Codemasters yeni oyun için umutlu.

Dirt Rally, bir ralli serisi yarış oyunu. Ralli serisi yarış oyunları içerisinde kendini kanıtlamış ve öne çıkmış bir seri. Dirt Rally 2.0 şu an satışta. Oyunu deneyimlemek isteyen kullanıcılar satın alabilir. Bizim haberimizin konusu Dirt Rally 2 değil.

Haberimizin konusu Dirt Rally 3.0 oyunu. Codemasters paylaşımları ile yeni oyunun sinyallerini yaktı. Açıklamalar, seriyi seven yarış tutkunlarının hareketlenmesine neden olacaktır. Çünkü Codemaster şöyle bir ifade kullanmıyor “Oyunu geliştiriyoruz. Bekleyin.” bu şekilde bir açıklama yok.

Dirt Rally 3.0 için İddialı Açıklama

Codemasters yayınladığı blog yazısında tutkulu bir geliştirici ekibin işin başına geçtiği söyleniyor. Sadece amacın ralli serisini daha ileri taşımak olması, oyunun daha başarılı olacağını işaret etmekte.

Dirt Rally 3.0

Açıklamalarda bazı önemli teknik bilgiler de var. Oyunun Codemasters değil, ayrı bir stüdyo ile geliştirildiği bilgisi en çok dikkat çeken kısım.

Ne görebiliriz? Oyun motoru değişebilir. Geliştirici ekibin değişmesi burada önemli ipuçları veriyor. Araç modellemelerinde değişiklikler olabilir ve daha bir sürü detay değişebilir.

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı