Oyun

Dev Bir RazerStore için Duyuru Yapıldı

Yeni bir RazerStore açıldı. RazerStore dev bir alana sahip olacak.

Oyuncu aksesuarları denildiği zaman, akla ilk gelen merkezlerden biri olan Razer, bu alanda en çok üretim yapan markalardan da biri olarak biliniyor. Sürekli yeni teknolojiler için geliştirmelere devam eden markanın, bir yandan da kendi mağazalarını açmakla uğraştığını görüyoruz. Son olarak Las Vegas şehrinde yeni bir mağaza açılacağı açıklandı.

ABD’de açılacak olan ikinci büyük mağazasıyla öne çıkacak olan RazerStore için teknik detaylar da ortaya çıkmış durumda. Mağazanın ne kadar büyük olacağı konusunda detaylar paylaşılmış durumda. Buna göre oldukça iddialı bir merkez sunulduğunu görmek mümkün olacak.

Yeni RazerStore Mağazası Duyuruldu

Las Vegas’ta açılışı yapılacağı duyurulan mağazanın 2 katlı olacağı bilgisi verildi. 2 katlı bir merkez olmasının yanında her kat için 1200 metrekarelik bir alan sunulacak. Toplamda 2400 metrekare gibi bir alana sahip olacak olan mağaza, espor etkinlikleri ve çeşitli canlı yayınlar için duvarlarda ekranlarla dikkat çekecek.

RazerStore

Ekranların niteliğinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmış değil. Küresel mağazalardan biri olması beklenen yeni mağazanın Razer Phone 2 için özel bir alana yer verdiğini de görmek mümkün olacak.

Telefonları denemek için özel bir alanın da bulunacağı mağazanın sayılarının sürekli olarak artması söz konusu olacak. Sürekli olarak yeni bir mekanlar için çalışmaların devam ettiğini de belirtelim.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı