Oyun

Cyberpunk 2077 için Yeni Oynanış Videosu

Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yeni oynanış videosu Cyberpunk 2077 hakkında önemli detaylar veriyor.

CD Projekt RED tarafından sunulması beklenen Cyberpunk 2077 oyunu, uzun bir süredir çıkışı merakla beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Tanıtımı E3 2018 fuarına kadar dayanan oyun, bir türlü çıkış yapmadı.

Bir yandan oyunun çıkışı için meraklı bekleyiş devam ederken bir yandan da oyun hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak oyunun yapısını gösteren yeni bir oynanış videosunun yayınlandığı ortaya çıktı. Yeni oynanış videosuyla beraber Cyberpunk 2077 konusunda da önemli bilgiler elde etmiş oldu.

Cyberpunk 2077 Oynanış Videosunda Yer Alan Detaylar

Oynanış videosunda dikkat çeken detay FPS bakış açıları oldu. Yapımın bu konuda önemli bir çalışma yaptığı ve çok daha detaylı bir FPS bakış açısı sisteminin sunulduğu görülüyor.

Özellikle TPS kamera açısının neden olmadığı konusunda da bir açıklama geldi. Firma tarafından konu hakkında yapılan açıklamada ise önemli detaylara yer verildi.

Yapılan açıklamada Witcher 3 oyununa atıfta bulunuluyor. Witcher 3 oyununda olduğu gibi bir yapının söz konusu olmadığı buy nedenle de TPS görüntü açısının pek mantıklı olmayacağı konusunda bilgiler verildi.

Bu bilgilerin ardından oynanış videosu da yapımın neredeyse hazır olduğunu gösteriyor. Çok kısa bir süre sonra yapımdan daha fazla detayın paylaşılması ve önümüzdeki sene de oyunun çıkış yapması beklentisi var. Şimdilik sadece beklentiler var ancak zamanla bilgiler kesinleşecektir.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı