HaberlerMobil

Cumhurbaşkanı için Özel Akıllı Telefon

GM 9 Pro özel versiyonu ortaya çıktı. İşte Cumhurbaşkanı için özel akıllı telefon.

Yerli akıllı telefon markaları arasında en çok takip edilen markalardan biri olan General Mobile şu sıralar bambaşka bir haberle gündemde. Firma bu kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel bir akıllı telefon üretti. GM 9 Pro modelinin özelleştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan akıllı telefonların detaylarından ve değişikliklerinden söz edelim.

Özel Üretim General Mobile GM 9 Pro

Söz konusu akıllı telefonun teknik özellikler kısmında herhangi bir değişiklik sunduğunu söyleyemeyiz. Telefonun teknik özellikleri GM 9 Pro modelinin teknik özellikleriyle aynı. Aslında tasarım kısmında da çok önemli bir değişiklik söz konusu değil.

Değişiklik telefonun arka kapak kısmına eklenen imza olarak karşımıza çıkıyor. Bu kısımdan söz etmeden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel olarak üretilen akıllı telefonun teknik detaylarını hatırlayalım.

Söz konusu akıllı telefonlar iyi bir orta segment akıllı telefon olarak geçiyor. Telefonun içerisinde Snapdragon 660 işlemcileri bulunuyor. Orta segment için özel olarak üretilen işlemciler beraberinde 4 GB RAM bellek miktarıyla geliyor. RAM kısmında da orta segment modelleri yansıtan akıllı telefonun ekran kısmında ise 6.1 inçlik bir panelle karşımıza çıktığını ekleyelim.

GM 9 Pro

2160 X 1080 piksel çözünürlük değerine sahip olan ekran AMOLED ekran teknolojisinde ve oldukça net bir görüntü sunuluyor. Kamera kısmına geçtiğimiz zamanda yeni akıllı telefon modellerinde çift arka kamera kullanıldığını görüyoruz.

Üst üste sıralanmış olan 12 MP + 8 MP değerinde kameraları bulunan akıllı telefonun, ön kısımda da 8 MP değerinde tek bir kamerası bulunuyor. Bunun dışında önemli bir detay ya da özellik bulunmuyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel olarak üretilen modelde, Cumhurbaşkanı forsu ve Cumhurbaşkanı’nın imzasının yer aldığını görüyoruz. Bunun dışında bir farklılık olduğunu söylemek yanlış olur.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı