Oyun

Crusader Kings II DLC Paketi Ücretsiz Oldu

Crusader Kings II oyunu için DLC paketi ücretsiz olarak sunuldu.

Steam, sürekli olarak ücretsiz oyun sunmaya başladı. Her hafta bu konuda yeni bir haberle gündeme gelen platformun, geçen haftalarda Crusader Kings II oyununu sunduğunu duyurmuştuk. Strateji temelli olan oyunun ücretsiz olarak sunulmasının hemen sonrasında Crusader Kings II yapımı için bu kez ise bir ek paket geldi. Tıpkı oyun gibi ilgi gören bir ek paketi daha ücretsiz olarak sunan Steam, yine kullanıcıların ilgisini çekmeyi de başarmış oldu.

Crusader Kings II Sword of Islam

DLC paketi olarak duyurulan ve oyuna İslam dünyasının tarihteki savaşlarını da ekleyen ek paket, bu zamana kadar olan süreçte 18 TL gibi bir ücretle satılıyordu. Ek paketin 18 TL gibi bir satış ücreti olmasına karşın diğer DLC paketlerinden çok satıldığını da ekleyelim.

Geçtiğimiz haftalarda Crusader Kings II oyununun ücretsiz olarak sunulmasının ardından şimdi ise bu ek paket ücretsiz olarak sunulmuş oldu. Kullanıcıların tek yapması gereken Steam üzerinden ek paketin sayfasına gitmek ve ek paketi kütüphane ekleyerek indirmek.

Ardından ek paket tamamen sizin oluyor. Yeniden bir ücret ödemenize gerek olmadığı gibi, herhangi bir süre sınırlaması da söz konusu değil. Ek paket için sunulan tüm özellikleri açık olarak oynayabiliyorsunuz. Sword of Islam paketinin hafta sonu boyunca ücretsiz olarak sunulacağını da ekleyelim.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı