Oyun

COD Modern Warfare Battle Royale Harita Ortaya Çıktı

COD Modern Warfare Battle Royale haritası için yeni görüntüler ortaya çıktı.

Call of Duty, son dönemin en popüler oyunları arasında yer alıyor. Oyun için sürekli yeni bir adım atılıyor. Bir yandan COD Modern Warfare bir yandan mobil için yayınlanan yeni oyun derken, şimdi ise COD Modern Warfare Battle Royale modu için detaylar ortaya çıktı. Bu kez yeni modun haritasının yayınlandığı duyuruldu.

COD Modern Warfare Battle Royale Haritası Sanılandan Daha Büyük

Reddit üzerinden paylaşılan yeni bir video, haritanın detaylarını ortaya koymuş oldu. Bir kullanıcı oyunda yer alan hata nedeniyle başlangıç ekranında asılı kalıyor ve haritayı dışarıdan bir gözle tam olarak görüntüleyebiliyor.

Haritanın görüntülenmesiyle beraber devasa stadyumun net bir şekilde ortaya çıktığını görüyoruz. Bunun dışında Battle Royale modunun işleneceği Gulag bölgesinin de net bir şekilde görüldüğünü ekleyelim. Genel olarak haritada en çok dikkat çeken detay ise haritanın oldukça büyük olması.

Harita o kadar geniş ve o kadar büyük ki Battle Royale bölümünün de öne çıkacağı kesin. Şimdilik COD Modern Warfare Battle Royale modu için detaylar kesinlik kazanmış değil. Bu nedenle harita konusunda resmi açıklamaları beklemek gerekecek. Fakat bu denli dikkat çekici bir alanda Battle Royale sunulması, eğlencenin bir hayli yükselmesini sağlayacaktır.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı