Haberler

Coca-Cola Star-Wars Temalı OLED Ekranlı Şişeler Satacak

Coca-Cola Star-Wars özel şişeleri piyasaya sürülüyor. Yeni şişeler hakkında merak edilenler.

Dünyanın en büyük meşrubat üreticilerinden biri olan Coca-Cola, bir yandan plastikle mücadele konusunda yeni üretim alternatifleri geliştirmeye çalışıyor bir yandan ise satışlarını yükseltecek adımlara imza atmaya çalışıyor. Firmanın bu noktada son olarak OLED ekranlara sahip olan şişelerini satışa çıkaracağı duyuruldu. Coca-Cola Star-Wars kampanyası kapsamında sunulacak olan yeni şişelerin nasıl özelliklere sahip olacağı da ortaya çıkmış durumda.

Coca-Cola Star-Wars Özel Serisi Geliyor

Dünyanın en uzun soluklu sinema filmlerinden biri olan Star-Wars serisinin son filmi, The Rise of Skywalker vizyona girecek. 20 Aralık tarihinde vizyona girecek olan film için özel bir kampanya düzenleyen Coca-Cola, şişelerine mini OLED ekranlar ekledi. Çok küçük bir devre ile çalışan ekranlar, etiketlerin üzerinde oluşturulan dokunma alanı üzerinden çalışıyor.

Bu dokunma alanına tıkladığınız zaman, ışın kılıcı şeklinde görselin ışıklandırıldığını görmek mümkün olacak. Mavi ve kırmızı olarak iki renkle gelen ışın kılıçlarının sadece 500 kere yanmasını sağlayacak olan minik bir bataryanın sunulduğunu da ekleyelim.

Sadece Singapur genelinde satışa çıkacak olan şişelerin toplamda 8 bin adet üretileceği de yine gelen bilgiler arasında. Toplamda 8 bin adet üretilecek olan şişeler için satışlar ise 22 Aralık tarihinde başlayacak. Bu hamlenin satışları nasıl etkileyeceğini zaman gösterecek.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı