Oyun
Trend

Co-op Destekli Korku Oyunu The Outlast Trials Duyuruldu

Outlast serisi için yepyeni bir oyun daha meraklılarına sunuluyor. Outlast Trials kısa süre sonra duyurulacak.

Outlast serisinin son halkası olarak Outlast Trials Resmi olarak duyuruldu. Outlast serisinin geliştirici ekibi Red Barrels’a ait Facebook hesabından yapılan duyuruda Outlast Trials’in yakın zamanda oyunseverlerin beğenisine sunulacağı bildirildi.

Korku oyunları deyince akla ilk gelen serilerden olan Outlast, bilindiği üzere ilk oyunu ile milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış ve neredeyse bir fenomen haline gelmişti. İlk serinin ardından uzunca süre sessizliğini koruyan geliştirici ekipten nihayet sevindiren haber geldi ve Outlast Trials adında yeni bir sürüm üzerinde çalışıldığı paylaşıldı.

The Outlast Trials Geliştirilmeye Devam Ediyor

Outlast serisinin geliştirici ekibi Red Barrels, sosyal medya üzerinden yayınladığı paylaşımda, Outlast Trials için geliştirme sürecinin henüz başlarında olduklarını, bu nedenle oyunla ilgili fazla detay paylaşamayacaklarının altını çizdi.

Outlast Trials oyununun ortaklaşa oynanabileceği de belirtilen paylaşımda, bu projenin ilk seriye göre çok farklı olacağı ve co-op tarzında oynanabilecek bir korku serisini içereceğini ifade etti. Oyunun içeriğinde üç karakterin yer alacağı, oyuncuların ise bu karakterleri hayatta tutmaya çalışacakları bir strateji üzerinde çalışacağı bildirildi.

Grafik ve hikaye olarak üst düzey bir oyun olarak karşımıza çıkması beklenen Outlast Trials için geliştirici ekibe göre oyuncular korkudan altlarına işeyebilir 🙂

Outlast Trials oyununun hangi platformlar için çıkış yapacağı veya çıkış tarihi ile ilgili detaylı bir bilgi yapılan paylaşımda yer almadı. Peki siz oyunun ilk serisine göre Outlast Trials üzerine çok fazla heyecan yaşıyor musunuz?

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı