Mobil

CAT S32 Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemizde giyim ve bilhassa ayakkabı sektöründe öncü olan CAT, aslında ağır iş makineleri üreten bir teknoloji şirketi. Kısa bir süre önce akıllı telefon sektörüne giriş yapan şirket, dayanıklılığı temel alan cihazlarıyla standartlaşan görünümün dışına çıkmayı başarıyor. 

Ağır iş makineleri ve ekipmanları üreten CAT, akıllı telefon pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Dayanıklılığı esas alan akıllı telefonlarıyla standart hale gelen tasarımların dışına çıkan şirket, yeni cihazı Cat S32’yi tanıttı. CES 2020 etkinliğinde tanıtılan telefon, performanstan ziyade daha çok dayanıklılık noktasında kullanıcıların taleplerini karşılıyor.

İşte CAT S32 Özellikleri Ve Fiyatı

5.5 inç büyüklüğünde olan ve HD çözünürlük sunan bir ekranın bulunduğu CAT S32, ayrıca 18:9 en/boy oranına sahip. Bunun yanı sıra cihazın ekranı Dragon Tail Pro Glass ile korunuyor. Ayrıca eldiven kullanırken ya da eller ıslakken cihazı kullanmak da mümkün hale geliyor.

1.8 GHz hızındaki sekiz çekirdekli Helios A20’nin güç verdiği CAT S32,  3 GB RAM kapasitesine sahip. Ayrıca cihazda 32 GB depolama alanı bulunuyor. Arka kamerası 13 MP olan cihazın ön bölümünde ise 5 MP çözünürlüğünde bir kameranın bulunduğundan söz etmek mümkün. 

Denizin altında 35 dakika kalabilen ve düşme, şok ve titreşimlere karşı son derece dayanıklı olan telefon, testleri de başarıyla geçti.

Cihazın Avrupa pazarında 299 Euro’dan satışa sunulacağı da kesinleşmiş oldu. 

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı