Oyun
Trend

Call of Duty Mobile Beta Testleri Başladı

Call of Duty Mobile oyunu için kapalı beta sürümü başladı. İşte detaylar.

Mobil oyunlarda dönem değişmeye başladı. Artık çok daha iddialı mobil oyunların sunulmaya başlandığını görüyoruz. Özellikle son yıllarda A+ oyunların mobil versiyonlarının sunulmaya başlandığını görmeye başladık.

Bu şekilde sürekli yeni bir temsilcinin oyuna dahil olduğunu görüyoruz. Son olarak Call of Duty Mobile oyunu için geri sayım başlamış ve Call of Duty efsanesinin mobile taşınacağı açıklanmıştı. Gelen haberlerin hemen ardından yeni oyun için beklenen beta sürümü detayları da paylaşıldı. Sonunda Call of Duty Mobile beta sürümü için kayıtların başladığı açıklandı.

Call of Duty Mobile Kapalı Beta Sürümü Açıklandı

Yaklaşık 2 ay kadar öncesinde oyunun mobil sürümü için ilk detaylar ortaya çıkmaya başlamıştı. Kısa süre önce başlayan beta programının sonunda kapalı olarak kullanıcılara açıldığını da gördük. Call of Duty Mobile kapalı betasının başlamasıyla beraber oyun için merak edilen tüm detaylarda açıklanmış oldu.

Activision tarafından yapılan açıklamalara göre kapalı beta sürecine tüm oyunculara dahil olamayacak. Yapılan açıklamalara göre kapalı beta sürecine sadece belli başlı kişiler girebilecek ve oyunun tüm modlarının da kullanılabilir bir şekilde sunulmadığını göreceğiz. Oyunun FreeToPlay, Frontline, Team Deadmatch, Hardpoint, Domination modları bulunacak.

Call of Duty Mobile

8 kullanıcıya kadar oynanacak olan ücretsiz oyun modunun dışında, diğer modlarda ise 10 oyuncuya kadar destek verileceği açıklandı. Bunun dışında tüm modların zaman içerisinde kullanıma açılacağını da ekleyelim. Call of Duty Mobile kapalı beta sürümünün şu an için Android ve iOS işletim sistemi için yayınlandığını da ekleyelim.

Her iki işletim sistemi üzerinden de beta sürecine kayıt olmak mümkün. Kapalı beta sürümünün, herkese açık beta versiyonu olarak karşımıza çıkmasının ne kadar zaman alacağı konusunda da bir detay söz konusu değil.

Henüz firmanın oyunun tam sürümünü ne zaman yayınlayacağı konusunda da bir bilgi bulunmuyor. Bunun için de Activision tarafından testlerin tamamlanmasını beklemek gerekiyor.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı