Oyun

Borderlands 3 Resmi Olarak Açıklandı

Borderlands 3 oyunu için beklenen açıklama geldi. İşte yayınlanan ilk fragman.

PAX East etkinliğinde tanıtılması beklenen Borderlands serisinin devam oyunu Borderlands 3, sonunda duyuruldu. Resmi olarak duyurusu yapılan oyunun hem detayları açıklandı hem de oyun için yeni bir fragman yayınlandı.

Borderlands 3 yapısını ortaya koyan ve oyunun nasıl bir işleyişe sahip olduğunu gösteren fragmandan ve yeni oyunun detaylarından söz edelim. Bakalım yeni seri nasıl yeniliklerle beraber geliyor?

Borderlands 3 Eskiyi Yeniye Taşıyacak

Oyun içi görselleri içerdiği görülen fragman, eski karakterlerin oyunda devam edeceğini gösteriyor. Eski karakterlere ek olarak tabii ki yeni yüzlerde göreceğiz ancak bakılırsa Borderlands 3 devam hikayesine sahip olacak.

Karakter kısmında, eski ve yeniyi bir araya getirecek olan oyunun, yepyeni silahlar ve daha uzun bir hikaye sunması bekleniyor. Hem karakterler çeşitlendirilecek hem silahlar çeşitlendirilecek hem de haritaların çeşitlenmesi bekleniyor.

Bu kez çöl, şehir, bataklık, ormanlık alanlar göreceğiz. Farklı haritalar bizleri karşılayacak ve bu durum da oynanışa doğrudan etki edecek.

Şu an için yayınlanan fragmanın bir ön bilgi olduğunu ekleyebiliriz. Gearbox Software oyun için çok daha geniş kapsamlı bir tanıtım yapacağını belirtti. Detaylı olarak oyunun açıklanacağı tanıtımın ise 3 Nisan tarihinde yapılacağı duyuruldu.

Muhtemelen çıkış tarihi ve genel hikaye bilgileri 3 Nisan tanıtımında verilecek. Tanıtımdan önce Borderlands 3 oyununun nasıl bir yapısı olduğunu yayınlanan fragmandan görebilirsiniz. Fragman birçok detayı ortaya koyuyor. Yayınlanan fragmanı hemen üste ekliyoruz.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı