Mobil

Black Shark 3 için Tencent ile Anlaşıldı

Black Shark 3 için Tencent anlaşması duyuruldu.

Xiaomi, oyun telefonları için yeni seriler sunmaya devam ediyor. Markanın bu alanda sunduğu seri Black Shark serisi olarak biliniyor. Son olarak Black Shark 2’nin tanıtımının yapıldığını biliyoruz. Fakat dediğimiz gibi oyun telefonları bir seri haline getirildi ve markanın bir sonraki modelinin de Black Shark 3 akıllı telefonları olduğunu biliyoruz.

Yeni akıllı telefonların yine oyun odaklı bir seri olması söz konusu olacak. Yeni akıllı telefonların oyun yönünün biraz daha ağır basacağını gösteren bazı bilgiler de gelmiyor değil. Son olarak söz konusu akıllı telefonların geliştirilmesi aşamasında Tencent ile anlaşma yapıldığı duyuruldu.

Black Shark 3 için Tencent Games ile Çalışılacak

PUBG Mobile oyununun yayıncısı olan Tencent firmasıyla anlaşma yapan Xiaomi, bu noktada telefonlarını tam olarak oyuna odaklı bir şekilde sunacak. Markanın yeni akıllı telefonlarında PUBG oyununun yüklü olarak gelmesi de bekleniyor.

Black Shark 3 için Tencent

Muhtemelen oyuna yönelik bir tema ya da tasarım özelleştirmesi de yapılabilir. Bunlar için firmanın açıklamalarını beklemek gerekecek ancak şimdilik elde edilen bilgiler iddialı tasarımı olan bir oyuncu telefonunun geleceği yönünde.

Farklı oyun deneyimleri sunmak adına yapıldığı açıklanan anlaşmanın sonucunda nasıl bir telefonla karşılaşacağımızı da zaman gösterecek. Black Shark 3 için Tencent ortaklığının resmi olarak duyurulmuş olması, telefonları da doğrulamış oldu bunu da eklemiş olalım.

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı