Oyun

BİM 19 Nisan’da Uygun Fiyata PlayStation 4 (PS4) Satışı Yapacak

BİM tarafından 19 Nisan'da uygun fiyat etiketi ve taksit avantajıyla PS4 Slim 500GB satışa sunulacak.

Birleşik Mağazalar A.Ş. kısa adıyla BİM mağazaları 19 Nisan 2019 tarihinde uygun fiyat ve taksit avantajıyla PS4 satışı gerçekleştirecek.

Son dönemde ülkemizde hizmet veren A101, BİM, Şok gibi büyük marketlerde teknoloji ürünlerinin uygun fiyat etiketiyle satış işlemlerine sıkça rastlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde A101 marketlerinin uygun fiyata Honor Band 4 akıllı bileklik satışına başlayacağını okuyucularımıza duyurmuştuk.

Büyük market işletmecileri arasındaki rekabet gıda sektöründe olmasa da ara ara yapılan teknolojik ürün satışlarında hatırı sayılır indirimler oldukça dikkat çekici. BİM de bu alanda özellikle konsol oyunlarını sevenler için yeni bir satış kampanyasını gerçekleştirmek üzere.

BİM, PS4 ve Red Dead Redemption 2 Satışına Başlıyor

19 Nisan 2019 tarihinde PlayStation 4 Slim 500GB oyun konsolu ile birlikte Red Dead Redemption 2 oyununa paket halinde normal piyasa fiyatından yaklaşık %30’a varan indirimle sahip olabileceksiniz.

BİM’in satışını yapacağı 500GB kapasiteli PS4 konsolunun yanında bir adet oyun koluyla beraber RDR 2 oyunu da birlikte gelecek. Sadece Red Dead Redemption 2 oyununa sahip olabilmek için bugün normal şartlar altında 469₺ gibi bir tutarı gözden çıkarmanız gerekiyor. Bugün PS4 500GB Slim fiyatlarını incelediğimizde teknoloji mağazalarında yaklaşık 2000₺ gibi bir fiyat aralığı karşımıza çıkıyor. Haliyle toplamda 2450₺ gibi bir bütçeyle satın alınabilecek bu paket BİM’in 19 Nisan tarihinde başlatacağı kampanya kapsamında 1799₺ gibi bir fiyatla elde edilebilecek.

BİM tarafından 1799₺ fiyatla satılacak paket içeriğinde;

  • PlayStation 4 500GB
  • Red Dead Redemption 2
  • 1 Adet Oyun Kolu
  • HDMI kablosu yer alacak.

Özellikle konsol yenilemek isteyen veya yüksek fiyat politikasından dolayı ürünü satın alamayan oyuna severler için BİM satışı iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Etiketler

Gökhan ÇAKIN

1990 Trabzon doğumluyum. KTÜ Beşikdüzü Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenimimi tamamladım. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı