Xiaomi Markalı Poco X3 Pro Ve Poco F3 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Çin teknolojisi Xiaomi şirketinin merakla beklenen telefon modeli olan POCO X3 ve POCO F3 ' ü duyurdu. Telefon modellerinin duyurulmasının hemen ardından akıllı telefonun Türkiye fiyatı da bir hayli merak konusu oldu. Özellik bakımından son derece güçlü

Xiaomi şirketinin çıkardığı POCO X3 ila POCO F3 modellerinin Türkiye fiyatı ne kadar olduğu belli oldu.

Çin teknolojisi Xiaomi şirketinin merakla beklenen telefon modeli olan POCO X3 ve POCO F3 ' ü duyurdu. Telefon modellerinin duyurulmasının hemen ardından akıllı telefonun Türkiye fiyatı da bir hayli merak konusu oldu. Özellik bakımından son derece güçlü olan bu iki telefonun Türkiye fiyatı ise oldukça uygun fiyatta olduğu görülüyor. En azından telefon özelliğine göre cep yakmayacağını söyleye biliriz.

Xiaomi

screenshot-54.jpg

Öncelikle cihazların özelliğine gelecek olursam POCO X3 Pro; 8 GB RAM özelliğinin yanı sıra 860 Snapdragon işlemci, 48 MP kamera ve 5160 mAh batarya gücüne sahip özellikleri mevcuttur. Diğer yandan POCO F3 özellikleri ise; Snapdragon 870 işlemci özelliği, 6 GB RAM özelliğinin yanı sıra 48 MP kamerayla 4,520 mAh batarya ömrünü sahiptir. Aynı zamanda her iki telefonunda depolama kapasitesi ise 128 ila 256 GB olduğu bilinmektedir.

screenshot-55.jpg

Son olarak ise bu iki cihazında Türkiye fiyatı belli oldu, çıkarılan son model POCO X3 PRO fiyatı 3.799 TL dan POCO F3 modelin fiyatı ise 5.299 TL' den başlayan fiyatlarla Türkiye de satışa sunulacaktır. Fiyat konusunda çıkarım yapmak gerekirse XİAOMİ fiyatlarını uygun tutmak konusunda oldukça ısrarlı görünmektedir. Bu da XİAOMİ şirketinin satışlarına önemli oranda katkı sağlamaktadır.