CIA Uzay ve UFO Belgelerini Yayınladı Yer Yerinden Oynadı! Gizlenecek Bir Şey Kalmadı!

Amerika Merkezi Haberalma Teşkilatı ellerindeki verileri paylaşıma açtı. UFO’lara dair birçok belgenin ve dosyanın bulunduğu verileri kullanıma açan ve herkesin indirip görebileceği seviyeye getiren teşkilat yaklaşık 2 milyondan fazla sayfayı kamuya açmış

 

 

Amerika Merkezi Haberalma Teşkilatı ellerindeki verileri paylaşıma açtı. UFO’lara dair birçok belgenin ve dosyanın bulunduğu verileri kullanıma açan ve herkesin indirip görebileceği seviyeye getiren teşkilat yaklaşık 2 milyondan fazla sayfayı kamuya açmış oldu. Dijitalde indirilebilir formatta olan bu belgeler UFO’lara ve uzaya dair birçok sırrı da içerisinde barındırıyor. Uzay ve uzaklı meraklıları kısa sürede bu dosyaların çoğunu indirirken, UFO ve uzaya dair gizlenecek bir şey kalmadığı açıklaması ise herkesi şaşkına çevirdi.

cia-arsiv-belge.jpg

CIA tarafından paylaşıma açılan bu dosyalar birçok kişi tarafından kısa sürede indirilirken yine sosyal medyada da bu konu gündem olmaya başladı. Birçok kullanıcı işe yaramaz geçersiz şeylerin kamuyla paylaştığı fikrinde bulunurken, çoğu kullanıcı ise tüm sırların artık herkesle paylaşıldığı fikrinde buluştu. 2,2 milyon sayfa olarak paylaşılan bu çok gizli belgeleri kısa sürede indirmeye başlayan bazı meraklı kimseler, bu belgelere dair merak edilen bazı şeyleri de paylaşıma soktular.

The Black Vaults sitesi tarafından duyurulan habere göre CIA, yıllardır topladıkları UAP belgelerini kamuya açık hale getirdi. TBV sitesinden indirilebilen bu belgeler tanımlanamayan hava olaylarına dair yüzlerce yıllık birikimleri barındırırken, CIA’in neden böyle bir girişimde bulunduğu ise açıklanmadı.

 

Devasa Arşiv Paylaşıldı!

erni3oiuyaaeojm-10241.jpg

Bilgiye erişim özgürlüğü yasası gereğince bu belgelerin de kamuyla paylaşılması gerektiği site tarafından belirtilirken, 2,2 milyon sayfalık bir arşivin insanlara ulaştırıldığı belirtildi. Elle taranarak bu belgelerin insanlara ulaştırıldığı site tarafından açıklanırken; devasa ve yıllardır toplanan birçok bilginin burada olduğu söylendi. Bilgi özgürlüğü aktivisti Greenewald’ın zorlaması ile bu bilgilerin alındığını belirten site her şeyin kamuyla paylaşılması gerektiklerini ifade ettiler.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında 2004’ten itibaren 9 yıllık bir süreçte ne olduğu açıklanamayan şeylere dair video paylaşımı yapan ABD Savunma Bakanlığı hava nesneleri içeren 3 videoyu kamuya açmıştı. Bu videolara dair günlerce komplo teoriler konuşulmuş ve insanlar bu videolardan sonra uzaylılara dair birçok alt teori üretme girişiminde bulunmuştu. Bakalım bu yeni bilgiler nasıl sonuçları beraberinde getirecek.

 

 

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.