Windows 10 Kasım Güncellemesi Sorunlarıyla Geldi

Windows 10 Kasım Güncellemesi Sorunlarıyla Geldi

Geçtiğimiz günlerde Microsoft, Edge tarayıcıda da önemli değişikliklerin getirileceği yeni Windows 10 güncellemesini duyurmuştu. Kasım ayı büyük güncellemesi olarak duyurulan yeni güncellemenin, önemli artılar ve düzenlemeler sunduğunu da görmüştük. Beraberinde önemli değişiklileri getiren Kasım ayı güncellemesinin neler sunacağı konusunda detaylar bir yana, Microsoft’un bölge bölge güncellemeleri yayınlamaya başladığı da görüldü.

Ardı ardına güncellemelerin kullanıcılara ulaşmasıyla beraber, kullanıcıların bazı sorunlarla karşı karşıya kalmaya başladığı da açıklandı. Son olarak Windows 10 Kasım güncellemesinin tamamlanamadığı konusunda hata mesajları ortaya çıkmaya başladı. Bu yönde hata mesajları alan kullanıcılar için Microsoft tarafından da bir açıklama yapıldı.

Windows 10 Kasım Güncellemesi Hatası

Kasım ayı güncellemesi için yayınlanan dosyada bir hata meydana geldiği ve bazı kullanıcıların güncellemesinin tamamlanmadığı görülüyor. Windows 10 güncellemesinde ortaya çıkan bu hata için Microsoft’un düzenlemeler yaptığı da açıklandı.

Windows 10 Kasım

Öyle ki hata güncellemenin tamamlanmasını engelliyor. Güncellemenin tamamlanmasını engelleyen hata için düzenleme yapıldı ancak bu düzenlemenin yine tüm kullanıcıların sorununu çözemediği ortaya çıktı.

Tüm sorunların çözülebilmesi için Microsoft’un bir güncelleme daha yayınlaması söz konusu olacak. Bu güncellemeyle tüm kullanıcıların Kasım ayı büyük güncellemesini sorunsuz olarak yapması sağlanacak. Fakat bu düzenleme güncellemesinin ne zaman geleceği konusunda herhangi bir bilgi söz konusu değil.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.