Oyun

Battlefield 5 Oynanış Güncellemesi Aldı

Battlefield 5 güncellemesi konusunda yeni detaylar açıklandı. Battlefield 5 seviye sistemi değişiyor.

Hikaye modu oldukça kısa sunulmuş olsa da online bölümü bir hayli dikkat çeken Battlefield 5 için güncelleme çalışmaları devam ediyor. Sürekli olarak güncellemeler alan yapımın son güncellemesi hakkında ise EA DICE yetkililerinden yeni açıklamalar geldi.

Uzun süredir merakla beklenen modlar ve yeni özellikler hakkında açıklama yapan Ryan McArthur, bir süredir merakla beklenen yeni mod desteğinin gelmeyeceğini ortaya koydu. Uzun süredir beklenen 5 vs 5 rekabetçi modu için yolun sonu gelmiş oldu.

Battlefield 5 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Oyuna eklenmesi beklenen 5vs5 rekabetçi modunun iptal olduğunu açıklayan ünlü isim, söz konusu moda yeterinde zaman ayıramadıklarını belirtti. Daha iyi geliştirmeler yapmak adına söz konusu modun iptal edildiği açıklandı.

Bunun yanında yeni bir yama konusunda da bilgiler verildi. Yama 4.4 sürümü olarak gelmesi beklenen yeni sürümle beraber oyun içi bazı dinamiklerin değiştirileceği bilgisi paylaşılmış oldu. Oyun içi dinamiklerde düzenlemeler yapılacak ve bu sürümle beraber iki yeni haritada kullanıcılara sunulacak.

Battlefield 5

En önemli değişiklik ise seviye sisteminde olacak. Şu ana kadar yayınlanan 50 farklı seviyesinin sayısının değiştirilmesi bekleniyor. Azami olarak sunulan 50 seviye yerine am 10 kat daha fazla seviye sunulacak.

Bu kez 500 seviyenin karşımıza çıktığını göreceğiz. Ayrıca oyunda daha dinamik bir sistemin sunulacağı da yine gelen bilgiler arasında.

Tabii ki dinamik sistemden kastın tam olarak ne olduğunu anlamak pek mümkün olmadı. Bunun için Battlefield 5 yama 4.4 sürümünü beklemek gerekecek. Yeni sürüm notlarının açıklanması sonrasında detayları öğreneceğiz.

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı