Oyun
Trend

Battlefield 5 için Yeni Harita Yolda

Battlefield 5 oyunu için ücretsiz bir harita müjdesi geldi. Oyunun ücretsiz haritası neler sunacak? Gelecek yenilikler neler olacak?

FPS oyunları içerisinde ayrı bir yere sahip olan Battlefield, son olarak Battlefield 5 yapımıyla gündeme gelmişti. Dünya savaşlarının konu edindiği oyunda, hem grafikler hem de genel oyun yapısı bir hayli başarılı bulundu.

Son yılların en iddialı oyunlarından biri olan Battlefield 5 oyununun yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise oyun için yapılan harita açıklaması.

Oyuncular için bir sürpriz olarak açıklanan yeni haritalar tamamen ücretsiz olarak sunulacak. Zaten bu da yapımın gündeme gelmesinin ana nedenleri arasında gösterilebilir. Oyuna eklenecek olan harita da tamamen ücretsiz olarak gelecek.

Sadece güncelleme paketini yüklemek gerekecek. Bu işlemin ardından haritaya kolayca ulaşma ve yeni savaşı oynamak mümkün olacak.

Battlefield 5 Mercury Haritası

Oyuna eklenecek olan yeni harita Mercury haritası olacak. Yapıma eklenecek olan yeni harita, 1941 Girit Savaşı’nı konu edinecek. Haritanın savaşı konu edinmesinin dışında, hem Girit adasını birebir olarak yansıttığını hem de yeni savaş objelerini sunduğunu görmek mümkün olacak.

Yunanistan’ın Girit adasında geçecek olan yeni haritada Almanya ile İngiltere arasında geçen savaşı görmek mümkün olacak. Almanya’nın daha çok uçaklarla öne çıktığı savaşta, İngiltere’nin ise tanklarla öne çıktığını göreceğiz.

Tabii ki yeni araçlar ve silahların da yer alacağı güncellemenin 30 Mayıs günü yayınlanacağını da ekleyelim. Ayrıca başta belirttiğimiz gibi güncelleme tamamen ücretsiz olarak dağıtılacak. Güncellemenin indirilmesini beklemek yeterli. Yayınlanan fragmanı da hemen yukarı da bulabilirsiniz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı